Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi baja lehet az újszülött...

Mi baja lehet az újszülött pici cicának??

Figyelt kérdés
Kb 12 napos ma nyilt ki teljesen a szeme. Eddig semmi baja nem volt. Anyukája gondozta. Néha eljött tőle de etette. Ma meg lila a cica pocakja. Lehet hogy ugye a cicáknak leszárad a köldöke és ugye az már le is száradt neki de lehet hogy elfertözödött?? Mondjuk elég tiszta helye volt neki.

2022. jún. 7. 17:17
1 2 3 4
 21/35 A kérdező kommentje:
Ja már látom azt nekem is ki irja hogy 2 évvel ezelőtt de a képet nem adja be. De mindegy én megpróbáltam de nem is az a lényeg hogy nem tudom feltölteni.
2022. jún. 7. 18:46
 22/35 A kérdező kommentje:

[link]

Na elvileg most jó.

2022. jún. 7. 18:49
 23/35 anonim ***** válasza:
100%

Mi az a fekete pötty a pocakján???


Ott megszúrta valami és vérmérgezést kapott, meg fog halni.


De mi okozta azt a jól látható sebet?


Mi szúrta meg?

2022. jún. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen ha reggel életben van, vidd orvoshoz!


És legyen Lucky a neve!

2022. jún. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 A kérdező kommentje:
Anyum azt mondta volt rajta valami pattanás szerűség. A pici pötty meg nem tudom szerintem a cicije van ott ami szintugy belilult vagynem tudom ez hülyeség-e 😅. De most nincs rajta semmi pattanas szerű dudor vagyilyesmi. Amugy szalmás helyem feküdt lehet az egyik szalmaszál felsértette??
2022. jún. 7. 19:10
 26/35 A kérdező kommentje:
A neve már megvan Rumini. De lehet meggyözöm a hugomat ha életben marad nevezük át Luckynak.
2022. jún. 7. 19:11
 27/35 anonim ***** válasza:
87%

3 dolog van :


Cicije


Köldöke


És valami seb, valami ami "pattanás szerű"

2022. jún. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
100%

Tudod mit!

Mostantól fogva nagyon drukkolok neki!!!!!

Holnap ha van még esély vidd orvoshoz!


Légy szíves majd írj, hogy mi történt!


Esküszöm most tolni fogom neki az energiát!


Más is legyen szíves!


Mentsük meg Ruminit! 🙂

2022. jún. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 A kérdező kommentje:
Én nem lattam rajta pattanás szerű dudort. A fekete valami amit meg irtak az a cicije belilulva. A bőre lila és igy ott a cicije is. De sebet nem láttam rajta de próbáltam nem piszkálni hanem békén hagyni ha meghal akkor nyugalomban szegény nem igy hogy folyamatosan basztatva van . De nyugalom ha nekem lesz macskám ,kutyám ivartalanitva lesz azt garantálom de most nem tudok mit csinálni ha anyám nem ivartalintja a macskáját.
2022. jún. 7. 19:15
 30/35 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kedves kommenteket. 😊
2022. jún. 7. 19:16
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!