Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kezdő macskás vagyok/leszek....

Kezdő macskás vagyok/leszek. Mi kell az első pár hónapra?

Figyelt kérdés

Hamarosan egy menhelyi kölyök macska kerül hozzánk (benti tartásra). Eddig a következő dolgokat gyűjtöttem neki össze: alom, fedett almos tálca, lapát. Ivókút, etető tál, alátét. Smilla 200g kitten konzerv (30db), smilla kitten száraz (5kg). Ágy, kaparófa kis bújókkal, kaparó matrac, macskaháló (ablakra), szállító táska és játékok.


Mi az amire szerintetek még szükség lehet?



2022. jún. 12. 17:51
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:

Kedves Ötös!


Hasznos dolgokat írtál, igyekszem így alakítani! A kaparófán sem 2 kis doboz alakú kuckó, biztos tetszeni fog neki :). Kézbe ez még nem olyan magas, de egyenlőre sztem nem is kell nagyon magas neki

2022. jún. 12. 19:09
 12/30 A kérdező kommentje:

Kedves Kilences!


Honnan tudnám kideriteni, h melyik mérgező a macskára nézve? Elég sok növény van, eddig eszembe se jutott :(

2022. jún. 12. 19:13
 13/30 A kérdező kommentje:

Kedves Tizes!


A házban van még 2 kutya és egy macska (két szintes családi házban lakunk, 2 generáció). Ha működik a kémia, több barátja is lesz :)

2022. jún. 12. 19:15
 14/30 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Hirtelen ezt találtam, de van több hasonló oldal is.


9-es vagyok🙂

2022. jún. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:

Szia 9es!


Utana nézek aztán kitalálok valami megoldást... Legfeljebb kifeszitek egy hálót a növények és a macska terepe közé 😂

2022. jún. 12. 19:22
 16/30 anonim ***** válasza:
100%

😃

Vagy vehetsz neki macskafüvet is, akkor talán a többi növényt nem fogja megkóstolni.

2022. jún. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:
Macskafű magot ültettem már, szépen növöget :)
2022. jún. 12. 19:34
 18/30 A kérdező kommentje:
Illetve búzafű magot ültettem
2022. jún. 12. 19:35
 19/30 anonim ***** válasza:
46%
Zacskókat javaslok az alom kidobásához, mert büdi. Az első napokban egy kis májkrém jól jöhet, hogy megbarátkozzon az új környezettel.
2022. jún. 13. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:

- Bútortísztító vagy szagtalanító (nem tudom hogy hívják), ha történnének balesetek

- Ha volt kisbaba akkinek maradt olyan kukába amibe a pelenkákat kellett rakni és akkor kevésbé büdösödött talán érdemes lehet kipróbálni használt alom tartónak (ez nálunk tesztelés alatt van)

- Próbáld megvédeni a növényeket, mert kiássa őket, valamint kipocsola az öntözővizet

- Szőrkefe és furminator vedlés idejére

- A macskaszökőkutat is nagyon szeretik a mieink

2022. jún. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!