Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szerintetek ha azt akartam h...

Szerintetek ha azt akartam h a benti-kinti macskám elhúzzon itthonról akkor jobban tettem h elajándékoztam?

Figyelt kérdés
Brit keverék cicám volt kint és jelentkeztek rá de olyanok h bent tartanák meg Royal Canin British Shorthairrel etetnék meg Biogancével fürdetnék meg egyebek...szal ilyen luxus, és én odaadtam enkik. Jól tettem?
2010. szept. 19. 16:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha azt akartad,hogy elhúzzon a cica,akkor nagyon is jól tetted.
2010. szept. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Jobban tetted. Adtál neki esélyt hogy valakiknél jó dolga legyen és szeressék és ne úgy beszéljenek róla hogy "elhúzzon". Te meg sajnálhatod magad...
2010. szept. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Add nekem.
2010. szept. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Akkor örülök :)))

Jó helye lesz az én kis volt cicómnak :)

Tiszta luxust fog kapni :)))

Én úgy se tehettem volna ezt meg.

2010. szept. 19. 16:54
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát a lehető legjobb helyre került!!jobb mintha az utcán kóbórolt volna mint sok társa...:(
2010. szept. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nagyon jól tetted, hisz ritka szar gazda lehettél! A macskád most csak jobb helyen lehet, mint nálad volt.
2010. szept. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Végre szegény macska talált egy jó gazdát. Te meg ezek után egyet se vegyél magadhoz, nyilván fogalmad nincs róla mi az, hogy szeretni egy macskát, mert nem beszélnél így róla.

Mi az, hogy elhúzzon? kicsinek édes volt de mikor megnőtt már dobtad volna inkább utcára? Szánalmas vagy.

2010. szept. 20. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Csak annyit kérdeztem h jól tettem-e :)

De akkor örülök h jól tettem :)

Most luxus élete lehet :)

Melllesleg tele vagyok még kutyával meg macsávalxd

Szal őket is megpróbálo elpasszolni :)

2010. szept. 20. 16:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!