Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Lány cicám elment itthonról,...

Lány cicám elment itthonról, vissza fog jönni?

Figyelt kérdés
Nem rég költöztem új helyre, egy város határába, 1km-en belül nincs is más lakóház. (egyébként nem kihalt hely) Lány cicámat egy kis kölyök kandúr mellé vittem át a házhoz, hogy ne legyen magányos egyikük sem. A lány cica itthon nem kereste a többiek társaságát, engem szeretett a legjobban. A kiscicával viszont szemmel láthatóan szeretik egymást, játszanak, meg tanítgatta a kiscicát. Ez így ment már vagy 4-5 hónapja, tehát már rég megszokta, sőt megszerette a helyét (itt sokkal jobb sora is van). Viszont ma először, hogy megvan Ő, nem jött elő, mikor haza értem. Egész nap nem láttam. :( Eddig mindig előbújt, ha meghalotta, hogy haza értem. Tüzel már egy ideje, és a kandúr persze még kicsi hozzá, tehát biztos cica szerelemre vágyik, és ezért tűnt el. De haza fog még jönni? Ugye haza fog? A hetekben akartam elvinni őket ivartalaníttatni, pont ezért... :(
2011. febr. 19. 18:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
a cicák már csak ilyenek, néha elcsatangolnak pár napra :)
2011. febr. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Majd kölykökkel fog hazajönni.
2011. febr. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nyugi, haza fog menni. Az enyémek is szeretnek kóborolni :)
2011. febr. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
milyen színű a cica mert mi találtunk egyet pécsen tüzel fekete ,fehér ,vörös kérlek válaszolj!!!!!!!!!!
2011. febr. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem, nem pécsi cica, hanem dombóvári, és szürke fehér :)
2011. febr. 19. 19:39
 6/13 anonim ***** válasza:
Igen, vissza fog, nagy valószínűleg vemhesen. Én a helyedben ivartalaníttatnám, már csak azért is, hogy ne kóboroljon el.
2011. febr. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Lehet ivartalaníttatni terhesen is?
2011. febr. 19. 19:52
 8/13 anonim ***** válasza:
Igen, lehet.
2011. febr. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

az én macskám is eltünt és nem láttuk kb EGY HÉTIG aztán egyszer csak hazajött és semmi baja nem volt és egy macska akár több idejig is elmehet ha tüzel vagy terhes mer az én macskám például egy másik utcában hozta világr kicsinyeit :)

Ugyhogy 90% hogy haza jön :D

2011. febr. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Ha egy róka meg nem ette,akkor hazajöhet még.
2011. febr. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!