Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Elajándékoztam a cicámat és...

Elajándékoztam a cicámat és most nagyon ki vagyok készülve, mi tegyek?

Figyelt kérdés
Volt egy 5 hónapos cicám, akit elajándékoztam, mert kaptam egy 4 hónapos kutyát hozzá, aki állandóan kergette mert mind a 2 benti volt. A cica sosem volt itthon mert menekült a kutya elől. A kutya nagytestű. Szerintetek jól tettem h elajándékoztam? Ilyen cica nincs még egy a világon, oylan gyönyörű és kedves volt. Olyan helyre vitték ahol most halt a cicájuk és nincsen másik állatuk. És mindent meg fognak neki adni.
2010. okt. 24. 19:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
41%

persze hogy jól tetted :) vagy elszökött volna a cica egy idő után, vagy megette volna a kutya mikor nagyobb lesz :/

akinek meg elajándékoztad, biztos nagyon örült neki, jó döntés volt

2010. okt. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem meg is érdemled... Egyszerűbb rögtön elpaterolni mint dolgozni velük egy kicsit... A kutyát pl nevelni kéne... És nem hagyni hogy az egész lakás az övé legyen amikor nem tudsz rá figyelni hanem elzárni meg ilyenek...
2010. okt. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
68%
Ezzel csak azt bizonyítottad, hogy nem érdemelted meg. Jobb helye lesz azoknál, mint nálad lett volna, ha lecserélni képes voltál.
2010. okt. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
33%

Na ilyenkor utálom a GYK-t.. milyen emberek járnak már ide? kérdező írásából látszik, hogy tényleg ki van készülve. Szerintem a cica érdekeit tartotta szem előtt, és nem a sajátját, hogy szereti a macskát, és birtokolni akarja mindkét állatot. Szerintem nem érdemli meg, hogy bántsátok.

Ilyen embereket....

2010. okt. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
73%
igazából azt nem értem minek kellett a kutya... a cicádnak jó helye lesz az bizti. ha úgy érzed, higy reménytelen volt összeszoktatni őket, akkor valamelyiknek mennie kellett. AZ más kérdés, hogy miért a kutyát választottad.
2010. okt. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
81%
ja és ne szomorkodj, sokkal rosszabb lenne, ha kárt tett volna a kutya a cicában.
2010. okt. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
85%

egyet értek a 2 19:43assal. Hogy tehettél ilyet?? És még te vagy kikészülve?? Ugyan már! Össze lehet őket szoktatni nekem ne mondja senki, hogy nem (tapasztalat)

Tényleg meg sem érdemelted azt a cicát, de a kutyát sem!


ÁLLATOT NEM AZÉRT VÁLLALOK, HOGY KEDVEM SZERINT LE CSERÉLJEM, X IDŐ UTÁN, NEM EGY CIPŐ, VAGY EGY TÁSKA!!


"Ilyen cica nincs még egy a világon, olyan gyönyörű és kedves volt. "- ne játszuk már meg magunkat, ha tényleg így éreznél a cica iránt még csak a fel sem merült volna benned, hogy ilyet tegyél!!!


Ne haragudj,hogy ilyen nyers vagyok, de ez nagyon csúnya dolog volt tőled!!:(


22/L

2010. okt. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
21%

eleve nem értem... odaírta, hogy kellett neki a kutya, és nem anyuci meg apuci lepte meg vele csak úgy?!

odaírta hogy azért szabadult meg a macskától mert nem kellett neki?!

egyszerűen hihetetlen milyen emberek vannak itt!

igenis felelősségteljes döntés volt szegény macskát elajándékozni ha egyszer már nem érezte jól magát náluk... főleg olyan embereknek, akik örültek is neki. és ha már választani kellett felvilágosítom a csekély értelmű kommentelőket, hogy macskát könnyebb elajándékozni mint kutyát -az első válaszoló, lehet szidni!

2010. okt. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
86%

Az én kutyám kifejezetten utálta a macskákat, mégis kevesebb mint egy hét alatt sikerült összeszoktatni a macskával. Pedig a kutya már felnőtt, és túl volt néhány macskán.

Úgyhogy több próbát is megért volna azért a dolog. De ha a cickának jó helye lesz, akkor szerintem ne csüggedj. Legközelebb majd másképp csinálod.

2010. okt. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
93%

19:49 vagyok!


Nekem 3 macskám van és egy kutyám

2 cicával már együtt alszik, a 3. cica valóban Utálja DE... a kutyus kergette,piszkálta, kapott a cicától 2szer egy pofont az orrára, és oda sem megy hozzá azóta a kutyus tudomást sem vesznek egymásról ennyi!


Soha, de soha nem tudnám oda adni őket senkinek, hanem teszek az ügy érdekében, mert LEHET tenni!

2010. okt. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!