Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Baj, ha a cica csak száraz...

Baj, ha a cica csak száraz tápot eszik?

Figyelt kérdés

Mindenféle konzervtől rosszul van, hányik, hasmenése lesz és füvet eszik(amit szedek neki) és a nyers hústól is.

A főtt/sült húsokat, halat, tojást és tejtermékeket nem eszi meg.

Egyedül a sima laktózmentes tej, amit szívesen fogyaszt és nincs tőle baja, napi 90ml, a folyadék miatt is adom, bár iszik sok vizet, de fő a biztonság, meg szereti is.


2022. jún. 25. 15:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha attól nincs baja akkor nem baj.
2022. jún. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha eleget iszik, nem baj.
2022. jún. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

kettő macskám csak szárazat kap, a nedves táp egyiknél alul, a másiknál felül jön ki, nem bírják

tökéletesen egészségesek

van itótakutjuk hogy igyanak eleget

2022. jún. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm, akkor nem veszek több ilyen drága konzervet, meg csak addig van jó illata, mikor épp kibontom és a cica egyből megeszi, de ha áll egy órát, már tök büdös lesz, legalábbis eléggé megváltozik az eredeti illata, meg később, vagy másnap a hűtőből kivéve, hiába használok konzerv kupakot, olyan dög szaga lesz, cicának sem kell úgy már. Meg amikor kihányja, annak is borzasztó szaga van, nem tudom mi van ezekben, de száraztáppal még sosem jártam így, ha ki is hányta, mondjuk szőr miatt, az se volt ilyen büdös, undorító.

Akkor nem adok neki többet, nem próbálkozom, már vagy 20 félét tuti próbáltam.

2022. jún. 25. 16:01
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha az a száraz jó minőségű, nem probléma. Csak tényleg igyon elég vizet mellette. Esetleg cicalevest próbáltatok már? Nálunk azok jöttek be nagyon :)
2022. jún. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Három éves cicám semmit mást nem eszik meg a száraz tápján kívül. Próbáltam mindent, megszagolja, otthagyja. Sima vizet iszik mellé, teljesen egészséges, gyönyörű a bundája, ideális az alakja.:)
2022. jún. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha eleget iszik, akkor tökéletesen jó a száraz. Minden benne van, amire szüksége van a cicának. Persze normális minőségű tápot, nem Tesco gazdaságos, Whiskas, Friskies és társai.

Ha nem iszik, akkor sajna kell a nedves táp. Nekem 4 cicám van, ebből csak kettő iszik rendszeresen, pedig semmi bajuk, orvos látta őket. Így nekik muszáj adnom az alutasakos kajákat

2022. jún. 27. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Carnilove, Purizon, Real Nature Wilderness tápokat eszik.

Az öreg kutyus meg Platinumot.

Sosem adnék Friskies féle szennyeket nekik.

2022. jún. 27. 10:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!