Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Meddig fognak a macskáim rám...

Meddig fognak a macskáim rám haragudni a költözés miatt?

Figyelt kérdés

2 macskávak együtt pár napja költöztem. De nagyon haragszanak.

2 eltérő viselkedésű cica, mind a kettő nőstény.

Az egyik az cirmos cica. Ő sokkal bátrabb, nézelődik, megszagol minden centimétert. Alig láttam. De amikor hozzá akarok érni azonnal fúj, mint ha azt mondaná, hogy "utállak". "Miért hozták ide?"

A másik nagyon fêlős macska mert autó motorháztetőből mentettem ki. Őt alig látom. Egész nap el van bújva. Amikor látom és hozzáérek rémülten rám néz felborzolja magát és morog és elkezd remegni. Mint ha nem is ismerne. Pedig engem biztos felismer. Enni evett egy keveset. De amint zajt hall, azonnal elbújik.

A cirmos bátrabb. Ablakba felugrik, nézelődik. Mászkál. Ő csak simán haragszik. Ő többet eszik és almot is használta már. A másik nem.



2022. júl. 3. 10:33
 1/3 anonim ***** válasza:
96%

A macskák szeretik az állandóságot, nagy sokk lehetett ez nekik. Szerintem kell pár nap, mire megbarátkoznak az új helyzettel, adj nekik időt, legyél türelmes, és ne aggódj, ez rendeződni fog.

Gondolom, a tányérjuk, takarójuk, almos ládájuk, játékaik nem változtak, az is majd segít a környezetváltozásban.

2022. júl. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Mindig kell idő a nyiváknak költözés után. Akár egy-két hét is. Hugyorogj rájuk néha pár méterről.
2022. júl. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem rád haragszanak, az idegen környezettel van problémájuk.
2022. júl. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!