Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hova tudnám elajándékozni a...

Hova tudnám elajándékozni a macskáim?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Először is nem kérek rossz megjegyzéseket, így is borzalmas nekem ez az egész.

Három évvel ezelőtt találtam egy macskát,három kiscicával. A halál torkából mentettem meg őket. Két kiscicát sikerült megmenteni,és az anya cicát is. Így lett három cicám,akiket nagyon nagyon szeretek. Lakásba tartom őket,probálok mindent megadni nekik hogy boldogok legyenek, ezért is fáj hogy meg kell válnom tőlük.

Az ok az, hogy másfél évvel ezelőtt asztmás lettem, aztán kiderült a macska allergiám. Mindent megpróbáltam,de tényleg mindent,rengeteg gyógyszert szedtem,sok szteroidot stb..stb.. jártam kezelésekre,természetgyógyászhoz, légszűrő berendezés,ózongenerátor stb.. hogy velem maradhassanak.

De sajnos semmi nem segített csak ideig-óráig,lassan megfulladok a saját lakásomba. Az orvos megparancsolta hogy a cicáknak menniük kell. Ez nekem nagyon nagy teher lelkileg.

Szeretném őket mindenképpen egy jó gazdánál tudni. Az interneten próbáltam keresni nekik gazdát,de hiába. Menhelyre ilyesmi semmiképpen nem szeretném.

Kérlek titeket segítsetek,mit tegyek most? Teljesen összeomlottam.

Köszönöm szépen


2022. júl. 7. 00:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Érdemes lenne a barátaidat, ismerőseidet megkérdezni, hátha tudják legalább átmenetileg vállalni egyik vagy mindhárom cica gondozását, így időt is nyerhetsz, hogy végleges gazdit keress, de lehet, hogy valamelyikük annyira megszereti a cicát, hogy véglegesen is megtartja.
2022. júl. 7. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Először is nagyon sajnálom. Tudd hogy jó gazda vagy, szereted őket. Nem tehetsz erről, és tényleg ez az egyetlen megoldás. Jó lenne, ha egy családtag vagy barát tudná befogadni őket, de ha ez nem opció, akkor állatvédő egyesületeken, menhelyeken keresztül, és Facebook csoportokban is kereshetsz nekik gazdát, de legyél nagyon körültekintő és lehetőleg csak ivartalanul add oda őket bárkinek, ha még ivarosak esetleg.
2022. júl. 7. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom :(

Macskamentő szervezetekkel venném fel a kapcsolatot, minél többel, mert ilyenkor tele vannak, mint a déli busz, lehet 3 cicát nem tudnak már fogadni. Kapcsolattartással add nekik, és kérd, hogy örökbeadás után is szeretnél róluk infót kapni időnként.

2022. júl. 7. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm!

Családnál,barátoknál nincs senki aki befogadná őket.

Állatvédő szervezeteknél kezdtem,akiket találtam kérdeztem,sajnos senki.

2022. júl. 7. 12:37
 5/5 anonim ***** válasza:
Melyik egyesületeket kérdezted? Ha esetleg távolabb lenne segítség, lehet, hogy tudnak fuvart szervezni az önkénteseik közül.
2022. júl. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!