Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Anyám megüti sokszor a cicát....

Anyám megüti sokszor a cicát. Mit tudok tenni ? Már ott vagyok hogy inkább elajandekozom.

Figyelt kérdés

2022. febr. 26. 13:29
1 2
 1/18 anonim válasza:
100%
Miért üti meg?
2022. febr. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
92%
Kinek fog kelleni anyád? Nehéz lesz elajándékozni, de szorítok
2022. febr. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

#1 Most például az volt a baja hogy nyávogott és nem tudott aludni.

Mondjuk neki ez eszköz kiskoromtól fogva ütött ha jónak érezte 🥺🥺

2022. febr. 26. 13:35
 4/18 anonim ***** válasza:
84%

Nyugodtan ajándékozd el anyukádat. Valami jött-mentnek biztos kelleni fog.


Viccet félretéve, ha tényleg úgy látod, hogy már nagyon durván bánik vele, keress fel valami állatmentő szervezetet a környékedről vagy bárki olyat akinél tudod, hogy a jobb élete lesz a cicusnak. Aztán ha elviszik, annyit mondasz anyádnak, hogy elszökött.


Nem tudom mennyire kötődsz a cicához, de kitartást! És biztos fájni fog nagyon, hogy elajándékoztad.

Esetleg, ha van egy olyan barátod/barátnőd akikről tudod, hogy nem fog kiderülni, hogy náluk van a cica ott még talán látogatni is tudnád.

2022. febr. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Ismerős ha befogadja, add oda neki.
2022. febr. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
81%
Nem lesz nagy kár anyuért, de szerintem senki sem fogja befogadni!
2022. febr. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
93%

#2-es 😂😂😂

Kérdezi, am tényleg lehet ne a cicát ajándékozd el, nem ő tehet róla.

2022. febr. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
84%
Az ilyen anyát kellene el ajándékozni bár nem jó ajándék lenne 😁
2022. febr. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Rettenetesen imádom a cicát és nagyon nagy kötődés van köztünk túl gyakran nem bántja de már undorító amit csinál
2022. febr. 26. 14:20
 10/18 anonim ***** válasza:
55%

Édes szivem. Itt bőgök a telefon felett, mert elképzeltem magam a helyzetedben. Én biztos nem tudnék megválni az én cicámtól.

Nem tudom hány éves vagy milyenek az anyagi körülményeid.

De ha teheted menj, fogd a macskát és költözz el a p1csába. Aztán szép életetek lesz kettőtöknek anyád nélkül.

Ha meg nem tudsz elköltözni mostanában, de pl fél év múlva igen akkor addig add be olyan helyre ahonnan majd ki tudod hozni.


Ha nem tudsz elköltözni mostanában mert pl 15 éves vagy, vagy mert nem olyan az anyagi helyzeted add oda valaki olyannak aki garantálja a látogatást (barát, barátnő, ismerős, ha esetleg ha elvált szüleid lennének talán apudhoz)

Kitartást neked, mert ez nem lesz egyszerű akárhogy is döntesz❤️

2022. febr. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!