Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A felnőtt macskám ki fogja...

A felnőtt macskám ki fogja bírni a költözést? Meg tudják szokni a macskák, ha új helyre kerülnek?

Figyelt kérdés
Csak mert volt, aki azzal riogatott, hogy a macska nem szokja meg az új helyet. Én meg rettegek hogy emiatt baja lesz :(

2022. júl. 9. 17:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy macskafüggő, de az enyém pár napig bent volt, utána megszokta az új helyet hamar
2022. júl. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

kétszer költöztem felnőtt macskával, nem volt gond

hordozóba tegyél egy saját szagoddal átitatott rongyot, a kedvenc cuccait, az új helyen is tedd le a saját cuccait, hogy érezze a szagát meg a sajátaidat is

2022. júl. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem fog örülni, az biztos. Arra nagyon vigyázz, főleg az első időben, nehogy kimenjen, mert sajnos szabadulóművészek. Elő-utóbb azért megszokja majd. Legyen meg ott is a saját helye, állandó helyen a tálkája, az alomtálca. Foglalkozz vele minél többet, neki az a legfontosabb, hogy a szeretett személyek vegyék körül.
2022. júl. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én két felnőtt és 2 kicsi cicával költöztem. A hordozókban

Saját illatú pléd volt. Külön még a cuccolás előtt vittük őket az új helyre. Pár napig bent voltak, szokták az új helyet. Nem volt gond.

2022. júl. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
55%
Macska, bárhol megszokja.
2022. júl. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
66%
A macskák alapvetően nehezen szokják meg az új helyet, ez tény és való, de megszokja, ha ott vagy a közelében :) Nem lesz semmi gond, legyél ott mellette :)
2022. júl. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!