Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van esély hogy hazajön?

Van esély hogy hazajön?

Figyelt kérdés
4 éves nőstény, ivartalanított cicám kinti benti életet él. Tegnap mikor munkábòl hazaértem délután 4-kor , kiengedtem. Mindig csak itt az utcánkba szokott mászkálni, illetve van egy ház majdnem velünk szembe ott szoktak kòborolni a macskák mert elég elhagyatott egy ház. Benőtte a gaz, a fű, bokrok meg minden ilyesmi. Ma reggel ahogy felkeltem nem volt itthon, és sosem csinált még ilyet. Eddig mindig hazajött ha nem is aznap mikor kiengedtem de éjszakára mindig bejött. Már kerestem minden felé, szòlingattam de semmi. Szerintetek van esély rá hogy hazajön? Nagyon aggòdom

2022. júl. 19. 06:00
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
36%

A legjobb barátom cicája 3 hónap után jött haza, az enyém volt, hogy hetekre elment, de már leszokott róla. Szerintem majd hazajön a tiéd is :D


Az én cicám is kint nőtt fel, ivartalanítás előtt és után behoztuk, de nagyon depresszív volt idebent. Nagyon boldog volt mikor varratszedés után kiengedtük.

2022. júl. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
62%

Mi épp most döntöttük el, hogy csinálunk kerti kifutót, és csak oda mehetnek ki.

Mindkét macskánk ivartalanított, de kandúr mégis hajlamos néha 1-2 napokra eltűnni.

Múlt héten is alig tudtuk behívni éjjelre..


Akárki akármit mond, egyszerűen nem működik az, hogy kijárósak. Elég egy hibbant szomszéd, és volt macska, nincs macska.

2022. júl. 20. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

12

Vagy ha rossz udvarra téved,amit nem ismer. A mi kutyánk mindent kinyír ami bejön. Múltkor egy balszerencsés macska. Reggel találtuk meg a tetemét a tuja alatt,valószínű éjjel jöhetett be mert semmit nem is hallottunk.

2022. júl. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!