Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskátok csinálja ezt vagy...

A macskátok csinálja ezt vagy csak az enyém ilyen gonosz?

Figyelt kérdés

3 hónapos a kiasszony, nagyon imádnivaló csak az a gond, hogy ahogy ki van takarítva neki az alomtálca rögtön belevégzi a dolgát. Rendben megértem, hogy megjelöli meg az ösztönök. De ma konkrétan még bele se öntöttem a friss almot már pisilt és kakilt is bele. Ezért megérte kitakarítani. Nektek is csinálják ezt?

Pedig mindig kimosom alaposan az alomtálcát


2022. júl. 21. 18:07
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
*kisasszony
2022. júl. 21. 18:07
 2/15 anonim ***** válasza:
80%
Te aznap nem használod a WC-t, amikor valaki kitakarítja? Ha mégis, akkor nem értem a problémádat!
2022. júl. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg, a használt alomba már nem szívesen megy bele hiába kéne neki. Látja, hogy tiszta tud üríteni. :D


Ezt nem hiszem, hogy gonoszságból csinálná.

2022. júl. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Enyém is ilyen. Meghallja, hogy takarítom, és már jön is oda függetlenül attól, hogy kész vagyok e vagy sem.
2022. júl. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Mienk fut a frissen húzott ágynembe hemperegni. Szereti a tisztát, örülj, hogy nem pocsolyába hempereg. Ja, és a cicánk nem kakál a kertben, hanem feljön az alomba tojni. A földtől ugyanis piszkos lesz a keze...
2022. júl. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Ő is tisztába szereti végezni a dolgát. Gondolom, te is.

Ez normális.

2022. júl. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Annyira örülök, hogy nem csak az én cicám csinálja ezt😀 ő (ex)kandúr, 10 hónapos, és mindig ezt csinálja. Naponta 2x takarítom az almot, és igen, ahogy kitakarítottam már teszi is a “dolgát”. Neki dobozos alomtálcája van, még a tetőt sem tudom rátenni, már benne is van. És biztos, hogy nem azért csinálja, mert már koszosnak találja az almot, ezt már teszteltem.
2022. júl. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Gonosz? Nincs ebben gonoszság, egyértelmű hogy szívesebben megy tiszta alomba mint a használtba. Te is ezt csinálnád ha kaparnod kéne puszta kézzel vécézés előtt.
2022. júl. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
85%
Amúgy mi az hogy ezért megérte kitakarítani? Alap hogy napjában minimum kétszer kipucolja a gazdi az alomtálcát. Ha otthon van , többször is.
2022. júl. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
57%
Azert nem kell naponta vegyszerezni meg mosogatni az alomtalcat.
2022. júl. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!