Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Megharapott egy macska, jól...

Megharapott egy macska, jól cselekedtem ?

Figyelt kérdés
5 napja megharapott egy macska akit a szomszéd etet nálunk is szokott lenni. Egészségesnek tűnik. Amikor megsimogattam a fejét akkor lefeküdt elém és odanyultam hozzá és megharapott. A seb nem nagyon látszik. Voltam orvosnál adtak antibiotikumot tetanuszt pedig már kaptam 5 éven belül. Az ÁNTSZ is hívott ők azt mondták 14 napig figyeljem az állatot.

2022. júl. 30. 10:09
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
64%

Mi a kérdés? Mi a jó cselekedet tárgya?


WTF! 🤣

2022. júl. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Jól cselekedtél. Egy ismerősöm ujja úgy elferőzött hogy végül el kellett távolítani. A saját macskája harapta meg, szobamacska. Mondtam neki hogy legalább betadinozta volna de nem.
2022. aug. 4. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
0%
Ha így félsz mindentől ne lépj ki a házból se.
2022. aug. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Katona Dius ***** válasza:
36%

Nekünk a benti macska harapta meg férjemet fürdetés közben. Nem szokott balhézni,de akkor kivételesen harapott. Lefertőtlenítettük,oszt jóvanaz, nem az első eset. Na kérlek,nem telt el 2 nap, úgy begyulladt,begennyesedett a seb,majdnem duplájára dagadt a csuklója. Elment a dokihoz,antibio,tetanusz, lebaszás,azonnal kellett volna menni. Állatot hatósági vizsgálatra,nem veszett-e,cicának 2 hét karantén majd újabb vizsgálat.

Pedig nem volt nagy a seb,szinte csak felsértette foggal a bőrt,nem mélyeszette bele igazán a fogát. Szóval kérdező nagyon is jól tette,hogy ment orvoshoz.

2022. szept. 20. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!