Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Össze-vissza piszkító macskáva...

Össze-vissza piszkító macskával mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Befogadtam egy 3 év körüli, ivartalan macskát. Össze vissza piszkít. Rendszeresen a zuhanyzóba pisil/kakil vagy a kisfiam ágyára kakil vagy a plédjét lepisili.

Tegnap pl a zuhanyzóba pisilt, rá nemsokára odakakilt a kisfiam ágyára. Ma az almostálca előtti kilépőre pisilt.

Mit csináljak vele? Már nagyon megbántam, hogy idejött és megmondták, mikor elhoztam, hogy nem vihetem vissza. Nagyon szeretem a macskákat, de ez sok. Ott nem voltak vele ilyen problémák.



2022. aug. 4. 19:28
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
72%

Ez is lehet a gond, igen. Túl sok volt a változás. Ha pár hónap múlva tünrtmentrs a helyzet, visszateheted rá a tetőt megszokja majd. Almot és kaját is ugxanazt adj neki amit ott kapott. Később lehet csak, ezeket is, mértékkel változtatni, ha szükséges.


De nagyon takaríts ki mindent, ahova eddig pisilt, kakilt. Fertőtlenítés, szagtalanítás.


És dícsérd, jutalmazd amikor az almot használja.

2022. aug. 5. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Azóta mióta levettem a tetőt, nem volt baleset, lekopogom. Viszont az alom 1 méteres körzetében mindenhol alomkavics található, pedig jó magas falú. Mindenképpen megpróbálom majd visszarakni a tetőt.
2022. aug. 7. 11:01
 13/13 anonim ***** válasza:
Mi úgy jártunk h befogadtunk egy macskát az utcáról, másik kettő mellé. Nagyon sok baj van vele. Az almot elég igénytelenül használja h úgy mondjam, de nálunk alomba megy legalább. Kiszórja az almot rendszeresen, a takarítás napjában többször már gáz utána, vettünk magas falú boxot, ez így majd megoldja... hát az öreg macskánk nem volt hajlandó beleszarni, ezért a doboz elé szart... vissza az egész. Most újra ugyanaz a fáma, a férjem imádja az új macsekot, szóval el kell viseljem. Egyébként iszonyat kedves macsek, de ez kikészít.
2023. ápr. 19. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!