Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi lehetett a baja? Talán...

Mi lehetett a baja? Talán ájulás kerülgette?

Figyelt kérdés

2 éves kandúrom eléggé furcsa tüneteket produkált reggel. Először álló helyzetben felemelte az első lábát és körözött vele a levegőben. Ha letettem a földre a lábát, egy másikkal kezdte ugyanezt csinálni. Láthatóan rosszul volt, semmitmondóan nézett maga elé, míg nem rájöttem, hogy semmit sem lát. Ezt csinálta kb. 5 percig, utána nekiállt vadászni. Mi volt a baj?

Hétfőn viszem őt orvoshoz oltásra úgyis, tehát rá fogok kérdezni, de nagyon nyugtalanít. Fordult veletek elő ilyen?


2010. szept. 23. 10:59
 1/2 anonim ***** válasza:
én epilepsziás rohamra tippelnék. az állatoknál is nagyon gyakori, és a közhiedelemmel ellentétben nem csak "habzószájas-fetrengős" típusa van.
2010. szept. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Megfordult a fejemben, de a cica nem rángatózott, nem voltak görcsei. Utána is olvastam azonnal az epilepszia tüneteknek, egy sem volt rá jellemző.
2010. szept. 23. 11:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!