Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nem baj, hogy beleevett ebbe...

Nem baj, hogy beleevett ebbe a cica?

Figyelt kérdés

Kibontottam magamnak egy Rio Mare tonhalsalátát (kuszkusszal, borsóval és csicseriborsóval, van benne még piros paprika is)

De felsírt a kisfiam, így beszaladtam hozzá. Addig a cica felugrott a pultra, és jól megdézsmálta.

Nem lesz tőle baja? Nincs benne olyasmi, amit ő nem ehet?


2022. aug. 16. 15:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Borsó szokott lenni egyes macskakonzervekben is, amiatt nem aggódnék. Tonhal miatt se. A többi passz. Én figyelném őt, és ha hány vagy f*sik, akkor orvos.

De nem hinném, hogy baja lesz, ez nem volt akkora adag, és a kinti cicák ennél trébb dolgokat is bezabálnak időnként. (Néha a bentiek is...)

2022. aug. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz, nyugodtan odaadhatod a maradékot.
2022. aug. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem lesz baja tőle. Egyes nedveskajában van borsó és paprika, csicseriborsó meg száraztápokat, a kuszkusz semmi extra.


Nyilván nem ideális, de gondolom ha aggódsz annyira, hogy kiírtad a kérdést, legközelebb jobban fogsz figyelni, hogy ne ehessen bele nem neki való kajákba.

2022. aug. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz baja.
2022. aug. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Mond neki, hogy egészségedre.
2022. aug. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
69%

A pultra menésért szidd meg. Nem ártana trénirozni erre.


Egyrészt konyhapult tabu, bármi is van rajta. Másrészt kaját nem lopunk, bárhol is van otthagyva. Enyém ezeket tudja és betartja.


Muszáj ezeket beléjük nevelni, mert most könnyen megúsztad, de ebből komoly baj is lehet. És lehetett volna most is.

2022. aug. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
51%
Nem lesz baja tőle, de nem szerencsés hogy kiszolgálta magát. Ráadásul fincsiséghez jutott, most egy ideig nem engedi majd el a konyhapultot... Mert rájött hogy ott ínyencségek vannak.... 🙄
2022. aug. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi baja. Amúgy kezdd el nevelni a macskát, olyan nincs hogy kaját lop, pláne asztalról, pultról.
2022. aug. 16. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!