Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kertbe bedobott kismacska?

Kertbe bedobott kismacska?

Figyelt kérdés

2 napja macska nyávogást hallok a kertemből, ma meg is találtam a macskát. Egy pici fiatal kismacska. Valaki bedobhatta hozzám. Mit lehet tenni ilyen esetben?

Gyepmester nincs. Állatvédőket nem lehet elérni. Hova tudnám leadni? Itt nem maradhat.


2022. aug. 18. 10:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%
Tedd fel fotókkal fészre gazdikeresőként.
2022. aug. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
96%

Hirdesd meg facebookon csoportokban, hogy surgosen elviheto a cica, nalatok nem maradhat, bedobtak, stb.


Valami szivhezszolo szoveggel, ugy nagyobb eselyed van.

2022. aug. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
90%
Adj neki enni-inni, szomjan halhat ennyi idő alatt. Míg nem találsz neki gazdát, gondoskodj róla.
2022. aug. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
96%
Gyepmester, menhely nem fog/tud segíteni. Posztold ki minden létező macskás csoportba, hogy elvihető cica, más esélyed nincs. Vizet adj neki, meg ha van érkezésed, legalább whiskas vagy valami olcsó aszpikos cuccot
2022. aug. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
35%
Várjatok, van ilyen? Bakker, én is hallottam már kiscica nyávogást a kertem végéből éjjel de reggel nem találtam. Éjjel ugye sosincs megkötve nálunk a kutya...
2022. aug. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
91%

Van-e ilyen? Ez a kismacskák eltökítésének egyik legáltalánosabb módszere. :( Elviszik messzire a kicsiket és bedobálják ide-oda.

Kérdező, állatorvos először (féreghajtás, kormeghatározás), utána pedig próbálj meg gazdát keresni neki. De jó eséllyel lett egy macskád.

2022. aug. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
19%
10# ennyi erővel darazsat se csapj le soha, a patkányokat se írtsd stb.. A MAcskák túl vannak szaporodva és károsak az élővilágra..
2022. aug. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
84%
Hát ne haragudj, kedves hetes, de ha az az ember bántott egy macskát, akkor igen, a macska élete fontosabb. Aki állatot bánt, emberre készül!
2022. aug. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Munka után fotózom és hirdetem akkor. Macskám jó eséllyel se lesz, ha nem kell senkinek kiteszem valahol tőlem messzebb
2022. aug. 18. 13:56
 10/13 anonim ***** válasza:
74%
ezt kár volt ide írni a sok elvakult mindjárt neked esik
2022. aug. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!