Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Rossz gazdája vagyok a cicámna...

Rossz gazdája vagyok a cicámnak, amiért nem élhet velem?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy tavaly augusztusban bedobtak a szüleimhez egy rossz állapotban lévő kiscicát. Megfogtam őt, hogy bevigyem a menhelyre, csak nem volt már hely. Mivel nagyon sajnáltam, és állatbarát vagyok, ezért elvittem, abba a házba, amit a párommal újítunk fel. A cica egy éve már abban a házban él egyedül. Hamarosan kész lesz és mi is költözünk hozzá.( teljes házfelújítás) . Napi 2x megyünk hozzá etetni, és vele is vagyunk 1-1,5 órát. Egyébként ivartalanítva lett, oltásokat is kap, minőségi ételt veszek neki.

Én jelenleg a szüleimmel élek, ahova macska nem jöhetett, tehát muszáj volt őt beköltöztetni abba a házba. Gondoltam rá, hogy oda adom valakinek, aki tud vele foglalkozni, de nem jelentkezett érte normális gazdi. Egy olyan volt csak, aki mondta, hogy elviszi,hogy egerésszen, de megmondta, hogy ő nem költ rá semmit, mert csak egy macska és ronda is.

Így hát úgy voltam vele, hogy lesz az enyém inkább. Egyébként nem engedem ki a házból, szobacica marad már.

Most már nem adnám oda senkinek sem, nagyon szeretem őt. Csak sajnálom, hogy sokat van egyedül :(



2022. aug. 22. 12:05
1 2
 11/12 anonim válasza:
77%
Szerintem nagyon jo ember vagy a leheto legjobbat nyujtod az cicanak meg akkor is ha ez nem teljesen idealis. Csak nalad rosszabb ember ne legyen a foldon!
2022. aug. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
92%
szerezzél neki egy társat. Ismerem a cicámat, nem bírná egyedúl egy lakásban. Rendes vagy, hogy kimész hozzá. Ha szereti a pici labdákat, akkor azt is vegyél neki.
2022. aug. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!