Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Giardia fertőzött kismacska...

Giardia fertőzött kismacska etetése?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Van egy 9 hetes cicám, akiről kiderült 2 hete, hogy Giardiás. Az első orvos aki látta azt javasolta, hogy főtt csirkemell+Rizs, száraz táp (nedvesítés nélkül) diétán legyen a cica. Tegnap egy másik orvos nézte meg, aki a rendelőben váltja, akinél először jártunk. Ő teljesen száraz tápos diétát ajánlott a macskának hús és rizs nélkül (ott kaptunk egy Hills márkájút, ami bélproblémákra van), viszont ő már azt mondta be is nedvesíthetem akár a tápot. A gond az, hogy a cicám valamiért a csirke után teljesen kizárta a száraz táp megevését, pedig előtte megette, ha benedvesítettem neki, simán nem. Tegnap reggelire csirkét kapott aztán kitettem neki a szárazat, amit az orvos adott, de egyszerűen nem eszi, így tegnap reggel óta nem evett, úgyhogy muszáj voltam ismét csirkét adni neki.


Interneten azonban azt írják ilyenkor a könnyen emészthető NEDVES táp az ajánlott, de így is nagyon megy a hasa..Akinek volt már ilyen problémája és sikeresen meggyógyult a cica, ti mivel etettétek?



2022. aug. 24. 07:27
 1/3 anonim ***** válasza:
63%
:D Egyszerűen fínyás. Megkóstolta a jó husit, most már többé nem fog kelleni neki más, megcseszted. Kutya is ilyen, de azért ha nagyon kiéhezik aaaaa jó a száraz táp is, fini.
2022. aug. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Majd h*lye lesz tápot enni mikor csirke is van.
2022. aug. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
Táppal és RIZZSEL eteted a fosós macskádat? Meg akarod ölni?
2023. jan. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!