Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Lett egy cicám és ez a baja,...

Lett egy cicám és ez a baja, mennyiért kezelné szerintetek egy orvos?

Figyelt kérdés
Egy olyan helyről hoztuk el ahol rossz volt neki, egyedül volt, a hidegben stb szóval nem terveztük, csak felkaptuk és hoztuk hogy ott nem lehet, mert meghalt rajta kívül már kettő kiscica ott ahol volt mire mentünk. A baja az hogy eléggé hasmenés állagú, kevésbé szilárd széklete van és hogy a feneke kicsit mintha kiállna (az a rózsaszín cucc) + fehéres a feneke de nem ferges hanem nyalka szerű és a jobb szemére hunyorít. Szerintetek ha csak 20 000 forintot tudnák rászánni, mert annyi van az egész házba, abból valamit tudna segíteni rajta egy állatorvos?

2022. szept. 20. 19:26
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
34%
Nem, nem fog rajta segíteni. Egy vérvételt is végeznek rajta, vízelet stb. Ez kb 40 ezer. Úgy hogy ha állatot tartasz akkor ne sajnáld rá a pénzt. de lehet lepontozni. Attól még ez így van.
2022. szept. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
98%

Orvosa válogatja, max. annyit mond, hogy lógsz még neki ennyivel és ennyivel, de ráérsz fizetés után is megadni.

Én a minap 16 ezret fizettem az orvosnál, 2x látta és kezelte a doki a cicát, de kisebb volt a probléma. Szerintem a hasmenés és a nyálkás széklet valamiféle hurutos bélgyulladásra utal (ez csak tipp), ott egyszeri látogatás nem lesz elég.

De egy próbát megér, és egy injekció plusz tipp, hogy mivel etessed/itassad is több a semminél.

Addig is tartsd meleg helyen a cicát, már az is sokat fog javítani az állapotán.

2022. szept. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
98%

Nagyon rendes vagy hogy a lehetőségeidhez mérten próbálsz neki segíteni!

Én elmondanám előre az orvosnak hogy ez a helyzet, biztos megengedi hogy részletekben fizess. Persze ha magasabb lesz az ár 20 ezernél. Ez is nagyon eltérő vidékenként ahogy észrevettem. Volt már szerencsém nagyon drága állatorvoshoz, és olyan olcsóhoz is hogy csak lestem, hogy ezt hogy hozta ki ennyiből.

De ők is emberből vannak, és a túlnyomó többségük az állatok szeretete miatt ment állatorvosnak, simán meg lehet beszélni velük hogy mi a helyzet. A pénzen nem múlhat egy állat élete, szoktak adni lehetőséget részletfizetésre.

2022. szept. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem bele fogsz ferni a 20-asba, bar nem tudom hol elsz, ha Pesten vagy agglomeracioban, akkor lehet necces.

Videken en egy ultrahangert, vizeletvizsgalatert, antibiotikumos injekcioert+meg otthonra gyogyszerekert fizettem 25 ezret, amikor a kutyam volt beteg.

2022. szept. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
95%
Pesten, drágább minden, ja. Csak az éves ismétlő oltásért fizettem benti cicának 10ezret....
2022. szept. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
95%

Hat mondjuk a kombinalt+veszettseg elleni, amit en be szoktam adatni, az nalunk is 12 ezer korul van videken.

Szoval az oltas draga, ez van :D

Ez annyira nem is erdekes, evente egyszer meg tobbet is ki lehet birni ennel szerintem.

2022. szept. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
95%
Nem sok, nekem bőven belefér. Viszonyításképp írtam, a 20 ezerhez... Az sztem baromi kevés lesz a kezeléshez, de hátha mégsem.
2022. szept. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
0%
te most eloptál egy macskát ?remélem lesittelnek
2022. szept. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
96%

En irtam a 4-es es a 6-os valaszt is, tehat ahhoz kepest irrealisan sok az oltas ara, hogy mennyit fizettem egy honapja a kutyam kezeleesert.


Ugyhogy ezert en meg nem temetnem a kerdezot meg az oltas arabol se indulnek ki, amint latszik, nem is lehet. Remeljuk a legjobbakat :)

2022. szept. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hasznos válaszokat! Vidéki vagyok egyébként és próbálok majd holnap beszélni a dokival.


Az első válaszolonak üzenem, hogy ha esetleg nem látna kiemelném, hogy ma került hozzám a macska, rohadtul nem így terveztem, fejleszd legyszi a szövegértelmező képességed.

2022. szept. 20. 21:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!