Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mennyi ideig fog tartani a...

Mennyi ideig fog tartani a gyászolás?

Figyelt kérdés

Volt egy ivartalanított, kijárós kandúrom. Nagyon szerettem, sokszor velem aludt, nagyon bolondos természete volt, igazi életrevaló. Kicsi kora óta nagyon közel állt hozzám, nálunk született.

Viszonylag messze vagyunk a forgalmasabb úttesttől, ezért mertem kijárósnak nevelni, de sajnos megtörtént a baj. Már több nap eltelt, de ha eszembe jut esténként, van hogy elsírom magam. Folyton nézem az ablakot és várom hogy megjelenjen. Nem igazán tudtam felogni sem még.

Kérlek ne támadjatok! Természetesen ha lesz jövőbeli macskám szóba sem kerülhet hogy ki engedjem ha nem vagyok ott vele, de abban a hitben voltam, hogy jobb neki ha a szabadban van, és nem megy arra felé. 3 és fél éves volt szegény.


2022. szept. 23. 22:45
 1/7 A kérdező kommentje:
(ha nem lenne egyértelmű, vidéken lakunk amúgy, egy kis faluban, egy mellékutcában, viszonylag messze a főúttól)
2022. szept. 23. 22:51
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
Részvétem! Nekem a kutyám halála után úgy másfél hónap volt a gyászom. Persze utána is rossz volt, de az az idő volt a legrosszabb.
2022. szept. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kb 5 éve halt meg a macskám és még mindig hiányzik. Az elején nagyon rossz volt, de az idő elhomályosította az emlékeket, és egyben a fájdalmat is. Egy kis kedvenc halála mindig nagy veszteség, főleg egy macska. Nekem mai napig eszembe jut, és azóta nem volt macskám.
2022. szept. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi! Igen, én is azt érzem hogy ez nem lesz rövid folyamat.
2022. szept. 24. 09:34
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

Ha annyira szeretted volna, akkor nem hagytad volna össze vissza császkálni. :D nem csak az autó tud bajt okozni neki.

(Én is tartok macskát, és jól elvan a házba, van neki játék,kaparófa,álom.)

2022. szept. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
*alom
2022. szept. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Sok mindentől függ, nem lehet ezt behatárolni.

14 éves volt a kutyusom mikor elment, évekig el se tudtam képzelni, hogy legyen egy másik, végül egyéb okok miatt úgy döntöttem nem szeretnék.

Idén februárban halt meg a cicám, iszonyatosan imádtam, ha most is rá gondolok a sírás kerülget, nem hittem volna, hogy ugyan úgy szerethetek egy másik cicát, mint ahogy őt. :(

Aztán utána nem sokkal ki derült a lány cicánk vemhes (a fiú cica az apa), született egy ugyan olyan kaliberű, kinézetű cicája, mint amilyen ő volt. Nekem ez segített. Ugye a kicsik születéséig eltelt 2 hónap, ebben az esetben nálam 2 hónap volt. De ahogy fentebb is írtam nem lehet tudni meddig fog tartani, ugye a körülmények is befolyásolják ezt.

2022. szept. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!