Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kérlek, adjatok tanácsot, ma...

Kérlek, adjatok tanácsot, ma vagy holnap valószínűleg, el kell altatni a cicàmat, ès fogalmam sincsen, mit tegyek, hovà temessük?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy fogom azt kibírni, 20 ève velünk van. Itthon szeretnénk, ha megtörtènne, de szörnyű, amit olvastam, hogy az altató injekció utàn, mèg mik történetnek (akaratlan görcsök, maga alà vizelès, stb.) Tudom, hogy akkor màr nem èrez semmit, de biztosan?? Viszont, nem tudom, hogy azt èn végig tudom-e nézni.. Ès a hamvasztàsra gondoltunk, mert eltemetni egyedül, èn kèptelen leszek, ès nincs most aki abbam segíthet egy nekem.. Régen egyszer, valahol azt làttam, hogy 100 ezres nagysàgrendű is lehet a hamvasztàs, de most màst làttam a neten, hogy sokkal olcsóbb. Nem tudom, mit tegyek..
2022. szept. 26. 11:07
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
#13 pl. arról a büntetésről, amit akkor kapsz, ha a közeledben van kút, és oda temetsz egy állatot.
2022. szept. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

#21 Természetesen nem antiszociális viselkedésformákról fojtatjuk itt az eszmecserét.


Viszont még így se nagyon téma a dolog, hisz egy macska teteme egy kertben olyan gyorsan lebomlik, hogy még a néhány méterre levő ásott kútra se lehet semmilyen hatással - kivéve ha a kútperem mellé ásod, ahonnan leszivároghatnak a részleges bomlás termékei egy kiadós záporeső segítségével - de csak azzal.


Elásni is csak azért kell, mert anélkül szomszéd telekre is érezni lehetne néhány napig a szagát - cserébe viszont sokkal gyorsabban lebomlana. (Az erdőben viszont ez a természetes.)

2022. szept. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%
#22 Ne érts félre, mi is az egész tenyészet kutyát mindig a kertbe temettük. Csak annyit akartam mondani, hogy totál ész nélkül nem szabad, mert ezt törvény/rendelet szabályozza. De gondolom egy telektulajdonos csak tudja, milyen mélyen van a talajvíz, tehát nem csinál olyat, ami szabályt szegne.
2022. szept. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!