Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mitől lehet agresszív a macskám?

Mitől lehet agresszív a macskám?

Figyelt kérdés
Sosem volt egy ölben ülős állat. Viszont újabban ha simogatom, vagy bármikor, mikor eszébe jut, belém harap,megkarmol.ki lehet ezt nevelni belőle? Másfél éves, sterilizált.
2022. okt. 28. 05:59
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
0%
Nem kötöttem bele, csak szóltam. Sajnálom, ha ez sérti az önbecsülésed.
2022. okt. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Van olyan, hogy a macska is rosszul esik. Meghúzza vagy megüti a hátát. Volt ilyen macskánk, de neki a mozgásán is látszott. Állatorvos mondta, rendbejön magától, és így is lett, de több hét kellett szegénykének.


A tied mozgása rendben van? Tud ugrani?

2022. okt. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 Savlekotő ***** válasza:
23%
A felesleges szaporulat vízbe fojtasa meg állat szeretet tudjuk utolsó .. Persze h beka segge alatt az állat tartási morál, kóbor állatok mindenhol, tenyeszetek, nem szicializalt ebek tepnek szet gyerekeket mert a gyerekeitekre is szartok magasról fel se tűnik ha nincs meg lesz másik családi pótlékot hozó . Förtelmes ország.. Nem bánom h el húztunk csaladosan.
2022. okt. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
0%

A felesleges állatszaporulatot meg lehet előzni a macskának adott fogamzásgátlóval.


Persze kivágatni belőle egy darabot olcsóbb.


Abban egyetértek, hogy a szabadjára engedett szaporulat akár kutyában akár macskában felelőtlenség, és azt kell megelőzni, hogy a jószág vemhes legyen.


Ha a te töködet vágják le az milyen?

2022. okt. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező is agresszív, passzolnak a macskájával egymáshoz.
2022. okt. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
0%
A felesleges szaporulat vízbefojtása meg állatszeretet, tudjuk utolsó. Persze hogy béka segge alatt az állattartási morál, kóbor állatok mindenhol, tenyészetek, nem szocializált ebek tépnek szét gyerekeket, mert a gyerekeitekre is szartok magasról. Fel sem tűnik ha nincs, meg lesz másik családi pótlékot hozó. Förtelmes ország.. Nem bánom hogy elhúztunk családosan.
2022. okt. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
32%
Az a Te családod, amiről írsz kedves #16. Jó, hogy elmentetek, vissza se gyertek.
2022. okt. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

17 én csak leírtam 14-est kijavítva, mert már magyarul is elfelejtett.


Téged sem az eszedért tartanak, amint látom. :)

2022. okt. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

14-es, fogamzasgatlot maximum 2 evig lehet csak adni a macskanak es mar ez a par ev is sokszorosan megnoveli az ivarszervi daganatok eselyet! Normalis, lelkiismeretes allatorvos nem is ir fel csak ugy foggatlot, csak es kizarolag kiveteles esetben!

Az,hogy valaki baszik ivartalanitani meg szarik a macskara, nem kiveteles eset.

2022. okt. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

Miért is vagyok agresszív?

Sajnálom, hogy egy sima kérdésből ekkora vita lett. Bent van a macska, mert nem akarom, hogy kint elüssék. Ivartalanított, mert ha mégis kiszökik, akkor ne legyen kismacska.

Mindig ilyen volt. Másfél éves.

2022. okt. 28. 16:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!