Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Cat Chow száraztap alternatíva?

Cat Chow száraztap alternatíva?

Figyelt kérdés
Egyik macska csirkeallergiás, csirke kizárva. Ebből a tápból a lazacos vált be, de jó ideje készlethiány van belőle. Keresek alternatívát.
2022. nov. 1. 19:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Es ettol a taptol nincsenek tunetei? Akkor lehet nem a csirkere allergias, mert ebben csak 4% lazac van, a tobbi gabona es allati mellektermek, ami altalaban csirkemaradek.


Mi alapjan jutottatok a csirkeallergiara? Melyik kaja nem jott be neki?

2022. nov. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

bármi ami csirkés, attól hullik a szőre

ettől nincs baja

2022. nov. 1. 19:41
 3/13 A kérdező kommentje:
Friskies-t kapott anno, marhásat és halasat, és amint marhásba csirkét kevertek, megint hullott a szőre, addig nem. Persze jó kis betűkkel írták rá.
2022. nov. 1. 19:46
 4/13 anonim ***** válasza:

Hat pedig ez is csirkes nagy esellyel, tenyleg nagyon fura, hogy ez a tap bevalt. Lazac kb nincs is benne, epphogycsak.

Na mindegy.


En ezt adom most a cicamnak, nala mondjuk nem derult ki pontosan mire allergias, de ettol a taptol nincs baja es csirkementes:


[link]

2022. nov. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
ilyen drága tápra sajnos nincs pénzem
2022. nov. 1. 20:00
 6/13 anonim ***** válasza:
Aha, oke, akkor mennyit szannal ra?
2022. nov. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
eddig vettem 15 kilosat 20 ezerért
2022. nov. 1. 20:04
 8/13 anonim ***** válasza:

Hat igen, csak eddig minden, amivel etettel, botranyosan szar minoseg.

Es egyik tap se volt csirkementes, valoszinuleg a macskadnak inkabb a minoseggel van a baja es nem a csirkevel. Nyilvan nem tesz jot egy husevo allatnak se, ha szinezett gabonat eszik kvazi.


De akkor probald meg a premiere vagy a smilla tapokat, nem csirkementes, viszont nagyjabol elfogadhato minoseg jo aron. Egy probat meger szerintem.

2022. nov. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Ezekhez hozzá se nyúltak.

Nem értem miért kell leszólni? Nem szar minőségűek, azért mert nem hús-hússal. A legtöbb macska nem hiába lesz vesebeteg.

2022. nov. 1. 20:14
 10/13 anonim ***** válasza:
74%

Tehat azt mondod, hogy egy HUSEVO allatnak csak gabonat kene ennie (mert ezekben a tapokban nagyjabol csak az van) kulonben vesebeteg lesz a sok hustol? Meg egyszer ismetlem, husevo allatrol beszelunk.

Wtf? :D

Na ilyet se hallottam meg, de oke. Legyen igy 😂😂😂

2022. nov. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!