Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kóbor macska befogadása?

Kóbor macska befogadása?

Figyelt kérdés

Kb. 3 hete jöttem haza a boltból és egy macska követett egészen hazáig, megsajnáltam és adtam neki enni. Pár nap múlva újra felbukkant és megint adtam, ezután már teljesen odaszokott.

Panelban lakok és egyszer felkövetett egészen az ajtóig, így megjegyezve hol lakok és néha feljön és nagyon hangosan nyávog, biztos, hogy adjak enni, és gondolom ez zavarja a szomszédjaimat, igaz nem szólt senki. Már teljesen beszokott a lépcsőházba, és gondoltam, hogy esetleg örökbe fogadnám, hisz úgyis én vagyok aki gondoskodik róla.

Elég idősnek tűnik, 2-3 éves körül, talán több. Ilyen idős kinti macska mennyire szeretné bent? Vagy ne vigyem be, hagyjam kint és csak etessem?



2022. nov. 9. 14:30
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha időben ivartalanítod akkor nem fog jelölgetni.
2022. nov. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Az ivaros kandúr vizelete nagyon büdös. Jobb ha minél hamarabb ivartalanitod.
2022. nov. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
A macskának is jobb, ha ivartalanítva van, hiszen így még mindig befolyásolni fogja őt a hormontermelés, és fogékonyabb az ivarszervi daganatokra is.
2022. nov. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!