Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskák ehetnek krumplit?...

A macskák ehetnek krumplit? Természetesen nem mindennap, csak néha adok nekik, mert nagyon szeretik.

Figyelt kérdés

2022. nov. 21. 14:27
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
74%
20: akkor minek van macskád, ha cseszel normálisan tartani őket? :) nem kötelező állatot tartani egyébként. Én is szeretem a lovakat, de nem tartok, mert nem tudnám megfelelően ellátni. Ezt hívják felelősségtudatnak egyébként.
2022. nov. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
37%

21

Jaj hagyjál már a süket dumáddal. Azért vannak macskáim mert befogadom a kidobott kölyköket. Amire te valószínűleg nem vagy képes és azért ne hasonlítsunk már össze egy lovat egy macskával. Merőben más az anyagi tartásuk. Adományozz akkor elfogadom :)

2022. nov. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
84%
Az én macskám is szerette a nyers krumplit,meg volt őrülve ha krumplit pucoltunk.Ha nem adok neki azt hiszi haragszom rá.De szerette a dinnyét,uborkát is.Sosem fordult meg a fejemben hogy ne adjak olyat ami jólesik neki.Egyébként a macskaféléknek szükségük van növényi eredetű táplálékra,ezért van hogy pl az oroszlán a hasánál kezdi szétszedni a gazellát,hogy hozzáférjen a bèltartalomhoz-félig emésztett növényhez.
2022. nov. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
59%
22,ezt most benézted, mert macskákat mentek ;) de annyit fogadok be, amennyit el tudok tartani, és nem moslékkal etetem őket. Képzeld, ilyen is van.
2022. nov. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
35%

24

Persze gondolom :)

2022. nov. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
56%

#12

De minek erőlteti az állattartást az, akinek nem futja rá? Komolyan nem értem.

Nem kötelező ám macskát (kutyát, kanárit, hörcsögöt......) tartani, és akkor NULLA forintért kell kaját venni nekik.

2022. nov. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim válasza:
100%

A macskák húsevő állatok. Nem lehet átszoktatni növényi étrendre. Olyat már láttam Én is, hogy főtt répát meg krumplit megeszi, de ezen önmagában nem tud megélni.


Láttam külföldi vegán hozzászólásokat, hogy az Ő macskája vegán, csak növényi étrenden él. Ez igazából úgy lehetséges, hogy a gazda nem látja azt, amikor a macska az alultápláltságtól vezérelve énekesmadárral, gyíkkal, stb. más védett állatfajjal próbálja kezelni az éhségét, mert rendes ételt nem kap, természetesen a gazda tudta nélkül, különben már régen feldobta volna szerencsétlen a mancsait.


Húst, vagy magas hústartalmú tápot, zselés eledelt adni kell neki, különben alultáplálttá válik.

2022. nov. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
38%
Nem persze hogy nem kötelező állatot tartani. Majd ezentúl én is ott hagyom a kicsiket az út szélén lesz ami lesz velük :) a menhelyeket senki nem szekálja amiért gagyi kajával etetnek.
2022. nov. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
63%

#28

Ne hagyd ott, hanem keress neki megfelelő ellátást, nyilván. :)

Amúgy sokszor pont azon megy a hiszti itt gyk-n hogy mit képzelnek a menhelyek amiért csak drága tápot akarnak elfogadni. Döntsétek már el, hogy miért fikázzátok őket. 🥱

2022. nov. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
83%
"A macskák húsevő állatok. Nem lehet átszoktatni növényi étrendre" Ki beszélt átszoktatásról? Az volta kérdés, néha kaphat e krumplit. Nem azon akarják tartani...
2022. nov. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!