Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Vajon kell nekem macska?

Vajon kell nekem macska?

Figyelt kérdés

Már régóta fel-felmerül bennem, hogy nagyon jó lenne egy macska társaságnak (allergiás vagyok kissé, de már arra is van gyógyszer, meg hipoallergén macska is szal részeltkérdés).


Folyton elvetem, mert jelenleg édesanyámmal élek (felnőtt dolgozó vagyok én is), de mindig fennáll az lehetőségként, hogy albiba költözök vagy külföldre megyek. Nem most azonnal, de ilyen 2-3 éves tervben benne van pl a külföld is.


Tulképp ez az egyetlen oka, amiért tartózkodom attól, hogy állatom legyen. Mert akár albiba akár külföldre költözés (akkor is, ha évek távlata és nem most rögtön vagy hónapokon belül) egyedül is egy nagy és nehéz dolog, nem még egy kis álattal.


Viszont nagyon hiányzik a jelenből (és ez az állapot régóta tart) egy macska, akiről gondoskodhatok.

Mit kéne tennem? Teknős meg ilyeneket ne ajánljatok, mert semmi mást nem akarok és ezektől undorodok is. Kifejezetten a macskán van a lényeg.


2022. dec. 2. 00:09
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Én is hasonló helyzetben vagyok, fogalmam sincs mi lesz velem a jövőben… jelenleg deprssziosan csövelek az egyik szülőmnél és nagyon nagyon szeretnek egy cicát már évek óta, mert nincs senkim, nem is lesz, tőle jönne a szeretet de nem merem bevallani, mivel nincs saját lakásom, soha nem is lesz

Bizonytalan körülmények köze inkább ne

2022. dec. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!