Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Meséltek a cicátokról?

Meséltek a cicátokról?

Figyelt kérdés

Hogy került hozzátok, mi a neve, hogy néz ki? Milyen rosszaságokat csinál, sikerül-e leszoktatni ezekről, ha igen, akkor hogy?

A mi cicank fekete-feher 9 honapos, Milla a neve. Amint reggel felkelunk, neki kezd a rohangalasnak, közben elbujik, elkapja a lábunkat, és rohan tovább. Nagyon érdeklődik a víz iránt, ha valaki wcre megy, mindig kíséri és áhítattal várja, hogy lehuzzuk végre és megnézze honnan jön a víz. Szeret 2 lábon állva nézelődni, meg a konyhapultra , asztalra felmászni, amiről sajnos még nem sikerült leszoktatni. Odajön nagy dorombolva, hogy simogassuk, aztán 2 perc múlva le akarja vadászni a kezünket.



2023. jan. 7. 10:06
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

10-es vagyok:

Van több játéka, de azok közül van egy ami az abszolut kedvenc, mint a gyerekeknek a rongyija. Egy pálcán lóg(ott) három szürke szőrös gombóc- csörgő labda.. a labdákat már rég kiszerelte belőle, már csak a szőrös izék vannak de ezt imádja.. ezt viszi magával fogja.. és szereti ha játszunk vele. Megvettem ezt még egyszer újra-- mert már csúnya a régi.. vagy van hasonló amin szürke egér lóg, de akkor is eza régi vacak a mindene :) Szeretem pl ahogy pattogó labdát néz.. le fel mozgatva a fejét követi a labda mozgását.. Amúgy nagyon tud csodálkozni, vicces ahogy csodálkozó arcot vág bármire

2023. jan. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!