Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Nem tudom, hogy ezt a kérdést...

Nem tudom, hogy ezt a kérdést melyik kategóriába írjam. Ezen a videón teljesen le lettem döbbenve. Mi a véleményetek a videóról?

2021. okt. 10. 19:57
 1/7 anonim ***** válasza:
28%
nyilvánvaló elborult konteós baromság
2021. okt. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Végig nézted a videót?
2021. okt. 10. 20:02
 3/7 A kérdező kommentje:

Találtam mégegyet: https://www.youtube.com/watch?v=3sa12_sstJ8


Bill nyilvánvalóan kimondja, hogy ha jól működik az oltás, akár 15 %-kal mérsékelhető a túlnépesedés. Ez nem konteó, hisz ő mondja ki, nem forgatom ki a mondatait.

2021. okt. 10. 20:07
 4/7 A kérdező kommentje:
Ja és ez a videó 2018 ban lett feltöltve. A másik pedig 2011 -ben
2021. okt. 10. 20:10
 5/7 anonim ***** válasza:
87%
Ez egy iparág, ami naponta több ezer ilyen videót produkál. Hadd ne nyűgözzön le, hogy kettőt is találtál belőle. Nem néztem végig, csak odáig, amíg nyilvánvalóvá vált, hogy ez a több millió pontosan ugyanolyan bolond konteós marhaság egyike. Nyolc másodpercre volt szükség ehhez. Az is 8 másodperccel több, mint amennyit erre pazarolnom kellett volna.
2021. okt. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
5 -ös, a videóban kimondja, hogy az oltással akarja csökkenteni a népességgyarapodást. Hogy lenne ez már konteó?
2021. okt. 10. 20:18
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

ma 20:07

Ha nem halnak halomra a gyerekeid mert pl. be vannak oltva, normális egészségügyi ellátást kapnak, akkor azért lehet arra számítani, hogy nem fogsz 10 gyereket szülni, hogy 3-4 felnőjön.


Szóval szerintem ez egy kontextusból kiragadott valami, meg amúgy is az afrikai emberekről volt szó, aztán nálunk nem az oltások miatt nem születnek gyerekek hanem azért, mert az átlag nem is akar családot.

2021. okt. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!