Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen fajtájú lehet ez a cicus?

Milyen fajtájú lehet ez a cicus?

Figyelt kérdés

3napja kóborolt nálunk és azt mondták nekem hogy Maine Coon kölyök meg hát olyasmi :)

a tappancsán is van szőrzet meg jelentősen több szőr van a lábán mint egy házi macskának mert megnéztük

a fülén is van olyasmi bojt mint a hiúzoknak

Kérlek titeket segítsetek!


Képek: [link]


[link]


[link]


[link]


[link]


2010. okt. 3. 15:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mezei házimacska.
2010. okt. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
nem tom de sztem egy kis házimacska....több szőrrel :) meg akarjátok tartani? vigyétek el állatorvoshoz és ő meg tudja mondani
2010. okt. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!:)

Elviszem állatorvoshoz majd!

Jöhetnek még válaszok :9

2010. okt. 3. 16:03
 4/12 Kutyarajongó ***** válasza:
Fekete házi cica első ránézédre de ezt az állatorvos pontosan megtudja állapitani!!!!!
2010. okt. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Fekete házi cicának néz ki, de ennek ellenére lehet félperzsa is, nekünk több macskánk is volt félperzsa (perzsa apa, házi anya) gyönyörű cicák lettek, dús rövid a szőrük de csodaszépek.

A 3/4 perzsáknak pamacsos a fülük és dús hosszú szőr van a hasukon és a farkukon!

2010. okt. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyesmi cicám volt, csak neki szürke volt a szőre:) neki az anyja egyszerű házimacska volt, az apja edig valőszínűleg valami hosszuszőrű
2010. okt. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

biztos volt vmi perzsa őse, mert a sima házinak más jellegű a szőre.

nagyon cukker kis szőrcsomó! :D

2010. okt. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

persze, az utcán maine coon kölykök kóborolnak, mert a tenyésztőknek nem kell, inkább elengedik :D muhahahaha...


[link]


ilyenek a maine coon kölykök...

2010. okt. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Sztem az Maine coon keverék lehet(anyja házi apja maine coon)a maine coon kölyöknek a füle olyan mint a hiúznak,olyan hegyes a vége:)
2010. okt. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

gyerekek, a tenyésztők nem engedik ki a tenyészállatokat, aki meg ilyet vesz, hidd el, ő is vigyáz rá, hogy még véletlenül se történjen baleset.


egyszerű házi macska, nem tudom miért kell mindig fantáziálni ilyeneket...

ha lerakod a súlyos tízezreket, akkor lesz maine coonod, amúgy meg az összes csak házi macska...

sokan a sima szürke cirmos házimacskára is azt gondolják, ez a "whiskas cica", vagyis a brit rövidszörű fekete-ezüst tabbyje...


nekünk hófehér házi macskánk van, most akkor ő egy angóra keverék?

2010. okt. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!