Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi lehet a cicus lábával?

Mi lehet a cicus lábával?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Tegnap észrevettem, hogy a cicusom sántít(2 hónapos) és láttam, hogy elég furcsán áll az egyik első lába.Tegnap az orvos nem rendelt így nem tudtuk elvinni.Ma már dorombolt a cica de most mintha a hátsó egyik lába is fájna.De ettől függetlenül eszik,iszik.Szerintetek mi van a lábával? nagyon aggódom, mert eddig mindig rohangált most meg fekszik egész nap:((
2011. júl. 11. 12:08
 1/8 Falun ***** válasza:
100%

nem érte valami erős ütés?

lehet hogy kalciumhiány...


minden képen állatorvos!

2011. júl. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ugyan ez volt a macskánkkal, csak akkor nem járt haza, és mint ha mi sem történt volna, egy héttel később egészséges lett! Ha sántít, nem biztos, hogy eltörte a lábát, de ettől függetlenül el kell vinni állatorvoshoz, mert mint ahogy az előttem szóló is mondta, nem kizárt, hogy valami baja van, kalciumhiánytól kezdve a rosszul kifejlődött csontokig!

Viszont ha eszik, akkor nincs komoly gond!

2011. júl. 11. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek! este viszem orvoshoz anyával.:)
2011. júl. 11. 13:03
 4/8 Falun ***** válasza:

első vagyok!


jobbulást a cicádnak!

2011. júl. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2011. júl. 11. 13:54
 6/8 A kérdező kommentje:
Voltunk dokinál és kapott 2 szurit.Azt mondta orvos, hogy valószínűleg valamibe beütötte.Illetve volt egy kis láza a meleg miatt.Holnap megint kap 2 szurit.:)
2011. júl. 11. 19:41
 7/8 anonim ***** válasza:
Az enyém is egyik napról a másikra sántikálni kezdett, másfél éves. Doki jól megnyomogatta, forgatta, húzogatta, nem mutatott fájdalmat. Azt mondta, lehet részleges izomszakadás. Nem is csodálkoztam, mert olyan sete-suta, szék mellé ugrik, leesik a kanapéról, visszaesik a mászófáról stb. Most már rendben van.
2011. júl. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nekem is ilyen kis butuska.:D a lépcsőn le-föl rohangál mint az őrűlt.De szerencsére komolyabb baj nem lett egyik cicusnál se.:)
2011. júl. 12. 06:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!