Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Bujt mar el ugy a macskatok a...

Bujt mar el ugy a macskatok a lakasban, hogy bepanikoltatok, hogy megis hova tunt?

Figyelt kérdés

En egyszer veletlenul kizartam az erkelyre ejszaka, mert gondolom nem vettem eszre, ahogy kijott a sotetben, nem zarodik az erkelyajto, csak behajtani lehet, direkt emiatt konkretan az ajto elott egy centivel ulok, hogy ne jojjon ki, tilos neki. Mindegy, ez egyszer elofordult, nem volt sokat kint, mert eszrevettem, hogy kaparja az ajtot😆


Na de multkor sehol nem talaltam a macskat a 46 nm-es lakasban, SEHOL. Zorgettem neki a jutalomfalatot, mert arra altalaban elkezd kaparni, ha bezarodott valami szekrenybe. De semmi, siri csend. Na itt mar panikoltam, hogy biztos megint az erkelyen van, de nem, az erkely ures, akkor tuti leugrott a hatodikrol es holtan fekszik lent… Nem neztem inkabb meg le, visszamentunk es kinyitogattuk megis a szekrenyeket, ott fekudt a konyhaszekrenyben, ahol a konyharuhak vannak, bekesen aludt a tetejukon🙄 Maskor a legmelyebb almabol is suhan azonnal a jutalomfalatra. Ez a szekreny is olyan, hogy ra van fixalodva teljesen, ezert itt is mindig figyelek, hogy ne masszon be, aznap is addig volt nyitva, hogy kivettem egy takaritoszert, becsuktam, utana visszaraktam, becsuktam. Fogalmam sincs, hogy maszott be ugy, hogy nem vettem eszre.


Tietek is szokott neha igy eltunni?


2023. jan. 28. 14:52
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
54%
Igen, a szekrény mellett volt egy doboz, oda bújt be alukálni. Fél órán át kerestem. 😁 Édes babám.
2023. jan. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Egyszer vihar volt és úgy eltűnt a lakásban, hogy minden szekrénybe benéztem, még a hűtőbe és mosógépbe is.:) Sehol nem volt. Aztán később lehajoltam valamiért és megláttam a szemeit egy kicsi polcos szekrény legmélyén, a körömlakkjaim mögött. Megjegyzem, a cica 7 kg volt, de a lakkok még csak fel sem borultak.:)
2023. jan. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Sokszor volt ilyen.

Volt, hogy a fürdőszobába, a mosógép tetején lévő szennyeskosárban rakott fészket.

Volt, hogy észrevétlenül besurrant a konyhába, mielőtt elindultam melóba és véletlen rácsuktam az ajtót. Tíz órát dekkolt a konyhában.

2023. jan. 28. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim válasza:
100%
Igen. Neha a konyhaszekrenybe valahogy egy pillanat alatt logott be, es mikor keresesnel azt is nyitogattam, nem szolt, sot, lapitott is. Meg ruhak kozt ugy bujt el, hogy szinten tobbszor kerestem ott is, de elvezte, hogy felek.
2023. jan. 28. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Egy használaton kívüli heverőmnek az alját megbontotta és így etudott bújni a bútor belsejébe. Az ágy ráadásul le is volt takarva ágytakaróval, ami miatt még nehezebb volt észrevenni a turpisságot. Elég sok keresgélésbe telt, mire felfedeztem ezt a búvóhelyet.

A konyhaszekrénybe is besurrant es egy lábosban aludt.

Az is elég kínos volt, mikor az előszobai gardróbszekrénybe surrant be, mivel az nálunk most amolyan "lomtár" és ő teljes hosszában, magasságában betudta azt a szekrényt jarni, teljesen elveszve a cuccok között, olyankor persze kétségbeesetten nyivákolt segítségért, mikor ellepte a kupi és nem találta a kijáratot. Elég macerás volt kibányászni a macskát és mindent visszapakolni.

2023. jan. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Éjszakára bennragadt a spejzszekrényben. Csak reggel hallottam meg a nyávogást. De egyszer egy kisebb konyhai szekrénybe surrant be, ahol felborította az étolajat és belehempergett. Vihettem a fürdőbe kimosni a macskát. :)
2023. jan. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

16 Jaj, az enyem multkor felmosas utan dontott ugy, hogy a domestosos vizes parkettan akar elterulni fetrengeni. Moshattam en is le, mielott ugy dontott volna, hogy lenyagolatja magarol a vegyszert.


Jopofa sztorik amugy, koszi a valaszokat, a kutyas is tetszett😄

2023. jan. 29. 12:32
 18/20 anonim ***** válasza:

Nekünk nincs, mert a barátom nem szereti őket, de néha vigyázok macskákra, és egy fiatalabbhoz nem én megyek át naponta 2x, hanem őt hozzuk hozzánk, mert kényelmesebb.


Az egyik fekete cica volt fehér folttal, ergo a sötétben hajnalban sikerült néhányszor majdnem rálépni - a fehér folt volt az egyetlen, ami látszódott belőle.

Egyszer meg bemászott a karácsonyfa alá-mögé. Az egész lakást tűvé tettem utána (magasan lakunk, szóval ha kimegy az erkélyre és lezuhan meghal), már vizionáltam hogy odalenn fekszik szétroncsolva, mikor kimászott a fa alól. :D

2023. jan. 31. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Kertes házban lakom és a szomszéd macskája ide ólálkodott. Lef@sta a kerti székeket és plédeket. Cserébe kapott egy vödör hideg vizet a nyakába. Elment a kedve a parasztkodástól.
2023. márc. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 Catfan2 ***** válasza:
Igen.
2023. ápr. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!