Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ivartalanítást miért nem...

Ivartalanítást miért nem szerveznek olcsón macskáknál? És mikor fognak? Gyíkok, hasznos madarak pusztulnak ki lassan. Amikor majd halomra kell lőni őket? Nen kéne megvárni.

Figyelt kérdés
2023. febr. 18. 06:14
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:

#30: "Amúgy ennyi erővel a pék is adjon napi 10 kenyeret ingyen"

Szerintem volt már ilyen az emberiség történetében, nem csak pékekkel.

Ami az ivartalanítást illeti, van, hogy az utcacicák is növelik a páciensek számát, mert hiába gazdátlanok, macskavédő egyesületek, pl. a Maved, nagyszámban hordja azokat ivartalanítani. Egy általam is évek óta gondozott, kórházudvaron élő kolóniából vagy 15 egyedet ivartalanítattak tavaly (a kandúrokat is), és még a lakhelyem mellett élő két kóbormacska is belefért a keretbe. Az állatorvos pont 15 ezerért ivartalanította a nőstényeket, de mivel vidéki volt, az oda-vissza szállítás megemelte a költségeket. Most egy helyi állatorvossal dolgoztatnak, nem tudom menyit kér.

A kérdés nem hülyeség, az USA-ban vannak olyan akciók, hogy kimennek egy mobil "kórházzal" és ingyen ivartalanítják azoknak a kisállatait, akiknek nem tellik rá. És láttam olyan állatorvosról dokumentumfilmet, aki San Francisko utcáit járva ingyen meggyógyítja a hajléktalanok állatait. Valószínűleg jótékonysági szervezetek, alapítványok finanszírozzák ezeket. Mo-on is volt valami olyan, hogy az 5 ezer főnél kisebb településeken valami állami támogatást lehetett igényelni ivartalanításhoz.

2023. febr. 21. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
Ma jelent meg a Google-n hogy az Orpheus ivartalanitási akciót végez. Nézzetek utána a Google-n hogy hol lehet jelentkezni!! Ma április 25 van!
2023. ápr. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!