Kezdőoldal » Állatok » Macskák » FIP-es cica kezelésében hol...

FIP-es cica kezelésében hol tudnánk segítséget kérni?

Figyelt kérdés
A FIP nem gyógyítható, de létezik egy olyan kezelés, ami itthon ugyan nem engedélyezett még, viszont nem is illegális. A kezelés több száz ezer forintba kerül. Honnan lehetne ennek finanszírozására segítséget kérni? Van esetleg olyan alapítvány, amelynek segítségével meg tudnánk venni a gyógyszert?

2023. febr. 28. 19:17
 1/9 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem engedd el, altasd el :(.

Mi 5000 ezer euro utan lealltunk. Csak szenvedett a picikenk :((

2023. febr. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
53%
Meglepne, ha segítenének vele magyarországon, mivel nincs rá pénz. Talán próbálkozz 1 gofundme profil felállításával lehetőleg angolul és nemzetközi helyeken beposztolni, hátha összedobják rá a pénzt. Esetleg nézz szét, hogy csinálnak-e éppen valami tanulmányt a gyógyszerrel kapcsolatban európában, hátha beveszik tesztelésre (szintén remélhetőleg tudsz angolul).
2023. febr. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%
Miert lenne torolve bannolva?!
2023. febr. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
67%

3-as valaszolo azt probalja beadni allandoan, hogy o allatorvos es “szakmai“ valaszokat ad.

Na de olyan kerdesekhez szokta odairni, hogy altassak el az allatot, ami abszolut nonszensz.

Pl eltort a laba a kutyanak, erre azt irja, el kell altatni.

Na ilyesmi.

Aztan most meg serelmezi, hogy egy abszolut gyogyithatatlan betegseghez, amire a draga kezeles se garancia, valaki odairja, hogy az altatas a megoldas.

2023. febr. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
78%

ertem ... (1es vagyok) . hat en imadom es mindem az allatok. de amikor a cicam taknya nyala egybe folyit , osszeragadt a szeme, remeget a fajdalomtol es nem hatott semmit az usabol rendelt gyogyszer (becsben elunk) maga az allatorvos mondta nekunk - ha az o cicaja lenne. most elaltatna.


minden jot a kicsinek :(

2023. febr. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Cica barát válasza:
94%

Hello mindenkinek ,a FIP igenis gyógyítható !!! Mi is több mint egy éve túl vagyunk a kezelésen !!! Azóta is makk egészséges !!! Keresd fel a FIP Magyarország csoportot a Facebookon mindenben a segítségedre lesznek!!! Nekünk a kezelés kb. +-2500 € ba került és nem egyszerre fizettem hanem mindig ahogy fogyott úgy szereztem be.

Ne add fel és ne altasd el adj neki esélyt hogy ne legyen bűntudatot !!!

2023. márc. 1. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Na erről beszéltem, a nem tetsző válaszok törölve. Ezért értelmetlen ez a fos oldal.
2023. márc. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Èn is azt mondom , hogy lépj be a FIP MAGYARORSZÁG privát csoportba. Jóval olcsóbb a kezelés mint amit irtak. Most csinálom én is.
márc. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
8-as, koszonom, ott kaptunk vegul segitseget es valoban olcsobb volt! Szerencsere a cica azota tunetmentes es jo egeszsegnek orvend :)
ápr. 5. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!