Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Lány macska ivartalanítás...

Lány macska ivartalanítás után mire számíthatunk?

Figyelt kérdés

Jövőhéten visszük ivartalanítani a lány cicust, nem vagyunk benne járatosak. :)

Mennyi a felépülési idő, mit csináljunk előtte, gyógyulási idő alatt, vagyis minden érdekel, személyes tapasztalataitok.


2023. márc. 29. 20:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Ugye a hasánál lesz seb és ugye azt be kell kötözni mi azt úgy oldottuk meg hogy vastagabb harisnyából vágtunk ki olyan cső szerű rész ami jó volt rá( ezt azért csináltuk mert amit vettünk az állatorvosnál az túl szoros volt és nem nagyon tudott/akart benne vele járni). Amúgy lehet gallért is kérni, de azt a mi macskánk nem tudta elviselni. A műtét után pedig 10 napra rá mentünk vissza a varrat szedésre. Azt kihagytam hogy a macskát éhgyomorral ( kb 12 óráig ne egyen) kell vinni az állatorvoshoz. A műtét után pedig pihenni kell őt hagyni (vagyis miután már hazavitéttek.

2023. márc. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem ivartalanították már 2 lány cicámat is így bőven van tapasztalat évben a témában.Fontos,hogy a műtét előtt 1 nappal ne egyen semmit maximum pár jutifalat és ennyi.Inni ihat természetesen.A műtét nem tart órákig hiszen rutinműtét manapság már.Miután vége a műtétnek a cicát ne kézben vigyétek haza hanem boxban,mert az neki is és nektek is kényelmes.Inni és enni csak akkor kapjon,ha már teljesen stabilan áll a lábán és kiment az altató hatása.Ugrálni,mászni ne nagyon hagyjátok amíg nagyon friss a műtéti hely.Fontos,hogy ne nyalja,kaparja,rágja bármennyire is szeretné,mert ezzel csak nagyobb bajt okoz magának.
2023. márc. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sziasztok, engem is érdekel a téma nemsokára a cicámnál is sor kerül az ivartalanításra. Kb milyen árban megy ez a műtét? Köszönöm a válaszokat
2023. márc. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
3/3 szerintem ez doki és hely függö. A miénk 15.000 csinálja majd
2023. márc. 30. 05:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!