Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen játékaitok vannak,...

Milyen játékaitok vannak, amivel a cica magát is jól le tudja kötni?

Figyelt kérdés

Természetesen sokat játszunk vele, de napközben egyedül van. Majd lesz másik cica is, de majd csak később.


Hamarosan 1 éves lesz, tehát hiperaktív kis disznó :)


Van neki mozgásérzékelős hala, csengettyűs keljfeljancsija, meg volt egy Trixie "Catch the mouse" játéka, de csóri rágcsálót kivégezte. Van kis plüss-pezsgője meg tüsi labdái, azok annyira nem érdeklik. Az ellopott dobókockáiért odavan, és a hajgumijaim és egy alumínium-gubics is önfeledt perceket okozott neki, de azokat inkább elvettem, le ne nyelje :D


Sok weboldalon ajánlják, hogy időnként cserélgessük a kint lévő játékokat, hogy ne unjon rájuk. Kinek mi vált be a legjobban?


2023. ápr. 4. 14:14
 1/7 anonim ***** válasza:
77%

Az én cicáim a macskaalagutat imádják meg azokat a kicsi, kb. 5cm-es plüss egereket.


[link]

Ezt a labdapiramist is nagyon szeretik.


Van több játékuk de ez a 3 a kedvenc, mindennap játszanak velük.

2023. ápr. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%

Nálunk van egy ilyen: [link]


Elég jól elszórakozik vele egyedül is.

2023. ápr. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%

[link]


Nekünk ilyen van. Mindegyik cica imádja, az egyedüli baj vele, hogy könnyen kivégeznek 1-1 lepkét :)

2023. ápr. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nálunk cukorborsó, szívószál, csomagolt kenyérnek a kis fém zárója, befőttes gumi, virslikarika ...
2023. ápr. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Amit az első linkelt, azt az én macskáim is lassan 2 éve nyúzzák. A macskaalagutat, macskamentás párnácskát is szeretik, az egyik imádja a labdákat, plüss egereket, a másik meg a madzagot, hajgumit (direkt adtam neki nagyobbat, ezt nem tudja lenyelni). Ja és mindketten a DOBOZOKAT.
2023. ápr. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Catfan2 ***** válasza:

A legegyszerűbb verzió:

Pingponglabda.

Az enyém képes fél-háromnegyed óráig is eljátszani vele.

De ha nincs kéznél pingponglabda akkor megteszi egy gömb alakú akármi.

2023. ápr. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Csomó mindent vettem már neki, de két kedvence van: madzag és üveggolyó.

De ezek inkább olyanok, amikkel a jelenlétemben játszhat csak.

Azt vettem észre, hogy azok a kedvenc dolgai, amik jó hangosak, ezért függött rá az üveggolyóra is. Van több nagyobb labdája is, de inkább azokkal játszik, amik műanyagból vannak, mert hangot adnak ki, ha neki csapódnak valaminek.

2023. ápr. 7. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!