Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan vegyem rá a mamámat,...

Hogyan vegyem rá a mamámat, hogy a cicáját állatorvoshoz kéne vinni?

Figyelt kérdés

Mamám 67 éves, van egy kinti-benti 3 éves ivaros kandúrja. Mama nem hajlandó elvinni állatorvoshoz, felajánlottam hogy elviszem én vagy vigyük el együtt akár, de azt mondja hagyjam békén.

A macska mancsa, farka, füle sebes, ahogy odakint verekszik a többi hímmel. És azt látom, hogy a száján zöld színű, szinte gennyes nyál folyik. Félek komoly baja van, vagy egyszer elpusztul. De a mama makacskodik hogy nem.

Már gondoltam rá, hogy titokban elviszem én mielőbb az állatot.

Mama 3 utcányira lakik tőlünk


2023. ápr. 12. 17:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha van pénzed, akkor vidd el te.
2023. ápr. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
77%
Mamád egy 67 éves állatkínzó tehát. Kezeld igy.
2023. ápr. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Kapd a hónod alá és vidd!
2023. ápr. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
92%
Itt csak az segit, ha te viszed el, es minel elobb, annal jobb. A macska egeszseget, sot eletet nem lehet attol fuggove tenni, hogy o meddig fog makacskodni valamilyen erthetetlen okbol. Rendes gazda aggodik az allataert es maga viszi el, mihelyt latja, hogy valami baja van. Az edesanyamnak tizeneves koraban volt falun egy verekedos kandurja. O nem tudta volna mindig allatorvoshoz vinni, valahanyszor megtepazta a macskat valamelyik vetelytarsa, ehelyett o maga fertotlenitette es kamillateaval mosta a sebeit, amit a marha nagy kandur csodalatos beketuressel viselt.
2023. ápr. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
68%
Ja, kamilla.. Ennyi erővel rá is hugyozhatott volna.
2023. ápr. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Mondt határozottan és vidd el.
2023. ápr. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Állj szépen a sarkadra, és mondd meg a maminak, hogy márpedig te nem fogod hagyni, hogy az a macska szenvedjen, elviszed te és punktum.
2023. ápr. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
94%
Azt hogy milyen módon viszed el (akár megbeszéled vele, akár nem), azt rádbízom, de szerintem mindenképpen vidd el, még ha be is sértődik a nagymamád, nem a nagymamának fáj, hanem a cicának.
2023. ápr. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
#5: Mint irtam, fertotlenitette *es* kamillaval mosta. Ha ebbol azt hozod ki, hogy a kamilla volt a fertotlenito, akkor eleg rendesen felreertetted.
2023. ápr. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
39%
Nem késő delután kell irogatással húzni a szenvedését sem vitázni a mamóval hanem rég elkellett volna vinned .
2023. ápr. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!