Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért félnek az erdélyiek a...

Miért félnek az erdélyiek a macskáktól?

Figyelt kérdés
2010. okt. 8. 23:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%
Honnan szedsz ilyen baromságot,már megbocsás,főleg így általánosságban? Attól,hogy esetleg ismersz egy erdélyi származású illetőt,aki nem szereti a macskákat, még nem biztos,hogy az összes ember,aki ott lakik így van vele. Most Pákóra alapozva kérdezzük meg,hogy miért mondogatja minden afrkai,hogy p*na?
2010. okt. 8. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
48%
Kedves kérdező Te, ugye kezelés alatt állsz?
2010. okt. 8. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Akinek nem inge...

Van egy csomó erdélyi barátom, és ők szabályosan paráznak a macsekoktól.

2010. okt. 8. 23:50
 4/15 anonim ***** válasza:
65%
Talán azért, amiért a nógrád-megyeiek a tapírtól...
2010. okt. 8. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Erdélyi vagyok és szeretem a macskákat. Na bumm.
2010. okt. 9. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
51%
Biztos van valami hülye babonájuk.
2010. okt. 9. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Kedves erdélyi testvérünk! Nem az volt a kérdés, hogy miért nem szeretik, hanem, hogy miért félnek tőle... (Én például nagyon szeretem a karvalyt, de nagyon félek tőle.) O)
2010. okt. 9. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ha szeretem szerintem nyilvánvaló, hogy nem félek tőle. És senki a környezetemben. Amúgyis, hogy lehet egy macskától félni?
2010. okt. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
64%
Erdélyi a barátom és azért félnek, mert ott nem olyan elterjedt a macskatartás. Most lát életében először barátkozós macskát, nála az udvarban volt egy csomó, de vadak voltak, etette őket, de ennyi, amúgy csak kerülgette őket. Ott a kutyatartás is sokban különbözik, pl nincsenek ezek a kistermetü kutyák, legtöbb nagytestü, és rengeteg a kóbor kutya. Egyáltalán nem kérdeztél hülyeséget :) Mi elöször kutyát akartunk, de az utcán meglátott barátom egy macskát, aki elkezdett neki hizelegni, és ilyet még sose látott, akkor döntöttünk úgy, hogy macskánk lesz :) Nagyon szereti a cicát és mindig csodálkozik, hogyan lehet ilyen szelid egy macska :)
2010. okt. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

A válasz írója 68%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 10:35


Nagyon köszönöm a válaszodat.

2010. okt. 9. 11:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!