Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Cicasétáltatás?

Cicasétáltatás?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy kiscicát tartani, mert mindig volt régen cicánk csak sajnos elpusztultak( méreg, autó) Jövöre egyedül elköltözöm egy 30 nm-es lakásba. Budapestre( nem panelba). Egy elég csinos viszonylag tágas uj lakás. Nagyon szeretem a cicákat és eléggé sokat tudnék vele törödni. Arra is gondoltam, hogy elviszem sétálni parkokba, mert pont a háznál van a Ferenc tér is. A Margit sziget is talán tetszene neki. Kis hámmal, nyakörvvel szerintetek ez mennyire jó ötlet? Nem szeretném ha állandóan lakásban lenne az olyan börtönszerü és ugye ha hazamegyek Balatonra oda is magammal kell vinni szoval eleg mozgalmas eletu cicus lenne. Mi a velemenyetek?

2023. ápr. 26. 09:40
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok megint, gondolom már megnéztél néhány videót a 1 bike 1 world sorozatból. Nem tudom elképzelni,hogy a cicus kibujik a hámból. A sorozat utolsó videóján éppen azt néztem, milyen strapabiró a hámja. Nem tudom, itt Mo-on milyen hámok vannak, Nala cicának valódi bőrből van /csak ennyit tudtam megállapitani. Mondjuk az a cica 4 éve kapott hámot, vissza kellene nézni az akkori viselkedését is. Hello.
2023. aug. 15. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Elnézést, még egy: Pesten lakom, belvárosban. Közel a Margit szigethez. Nem tudok mondani neked olyan helyet ahol veszélytelen a cica sétáltatás. A sziget tele van kutyákkal. A házunkből is oda hordják a kutyákat, egész nap, és állitólag mérgezett kajákat dobnak ki nekik. legfeljebb a Szt. István park marad, nem tudom, hogy be lehet e vinni.

Vagy állandóan fel kell kapkodnod a cicát az őledbe. Póráz nélkül futkosnak a kutyák, utcán is, hát ez nehéz dolog...

2023. aug. 15. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!