Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért utál a macska?

Miért utál a macska?

Figyelt kérdés

Kertes házban élek a szüleimmel és 3 testvéremmel. Több állatunk van, köztük 1 kutya és 5 macska. Az összes állat szeret, kivéve egyet. Miért? Nem tudom.

A szüleim és 2 testvérem (a legkisebb nem foglalkozik még velük) megverték már különféle okok miatt, én viszont soha nem emeltem rájuk kezet. Mégis az egyik csak tőlem menekül, a többieknek dorombol, fetreng, stb. Miért? Az utóbbi napokban igyekeztem sunyiban elfogni, és sikerült is, majd simogattam és adtam neki enni, de amikor elengedem, elszalad. Amikor meglát engem, az udvarunkból elmenekül. Nekem is meg kéne vernem, vagy mi a baja?



2023. ápr. 27. 22:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
27%
Remélem téged is megvernek ha nem bírsz valakit
2023. ápr. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
58%
Érzi a hamisságot.
2023. ápr. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
81%

"igyekeztem sunyiban elfogni, és sikerült is"

Komolyan nem érzed, hogy ezzel mi a gond? A macska nyilván rettegni fog így tőled. Valószínűleg máskor is úgy közeledsz felé, hogy azt ő fenyegetésnek érzékeli.

Amúgy gratulálok a családodnak, hogy bántalmazzák az állatokat. Minek az ilyeneknek állat? (és minek szaporodnak az ilyenek?!).

Minden jót kívánok nekik, meg egy nyergesvontatót, ami visszatolat legalább egyszer, miután áthajtott rajtuk.

2023. ápr. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
85%

Ha téged elbsz egyszer a teherautó, akkor megjegyzed a rendszámát és csak attól az egytől fogsz félni a továbbiakban, a többi elé kiállsz?


Szerencsétlen macskák, az a csoda, hogy nem utál titeket az összes.

2023. ápr. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
83%
Nem minden macska egyforma, van nekik is öntudatuk. Nekem volt egy macskám, akihez kellett megértés, türelem. Feljött egy csajom, mondtam neki őt hagyd légyszíves. Csajom mondta ő minden állatot imád, és az állatok is őt. Felemelte amikor nem voltam ott, 1 perc múlva már csak az ordítást hallotam, feje, melle szét karmolva. Aznap elmaradt a dugás amiért jött 🙃🙃
2023. ápr. 28. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
92%

A verést bocs, de most nem kommentelem, nincs rá energiám.


Cica személyiségétől függ. Mi soha nem vertük meg a macskáinkat, sőt, kiskorukban babusgattuk az összeset. Az egyik kandúr mégis távolságtartó, bejön enni, alszik a fotelban egyedül, de ha valaki hozzáér, seperc alatt elszalad. Ölbe lehet venni, de egyből nyávog és rugdos, nem szereti a tapit. Nem mindegyik cica lesz barátságos.

2023. ápr. 28. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 NTBS ***** válasza:
31%
Személyiség miatt.
2023. ápr. 28. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
87%
Titeket kéne inkább laposra verni! Mif@szért bántjátok az állatokat?
2023. ápr. 28. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
62%
A macska a teljes életidejét egyszerre látja, és tudja hogy veled baj lesz.
2023. ápr. 28. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
60%
Mert okosabb, mint ti vagytok, és megijed az agyatokban lévő sötétségtől. Barmok.
2023. ápr. 28. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!