Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért utál a macska?

Miért utál a macska?

Figyelt kérdés

Kertes házban élek a szüleimmel és 3 testvéremmel. Több állatunk van, köztük 1 kutya és 5 macska. Az összes állat szeret, kivéve egyet. Miért? Nem tudom.

A szüleim és 2 testvérem (a legkisebb nem foglalkozik még velük) megverték már különféle okok miatt, én viszont soha nem emeltem rájuk kezet. Mégis az egyik csak tőlem menekül, a többieknek dorombol, fetreng, stb. Miért? Az utóbbi napokban igyekeztem sunyiban elfogni, és sikerült is, majd simogattam és adtam neki enni, de amikor elengedem, elszalad. Amikor meglát engem, az udvarunkból elmenekül. Nekem is meg kéne vernem, vagy mi a baja?



2023. ápr. 27. 22:19
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
16%
A macska nagyon buta állat, nem az emberhez ragaszkodik hanem a környékhez, csak mi hisszük úgy.
2023. ápr. 28. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
28%
A macska csak azért tűri meg az embert a háznál, mert lusta kinyitni magának a hűtőt...
2023. ápr. 28. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
100%
Először is szerintem ott rontottátok el, hogy megvertétek többször is. Az még a csoda, hogy nem szökött el valahová. Ha szeretnéd, hogy közelebb kerüljön hozzád, akkor egyszerűen csak távolról figyeld, és ne próbáld meg ráerőltetni magad, mert attól csak megijedne vagy örökre megutálna. Lehet, hogy ezért menekül el előled, mert te még nem erőltetted rá magad az akarata ellenére. Gondolom a családod többi tagja elől azért nem menekül el, mert fél, hogy még jobban megverik. Csak próbálj meg vele és a többi állatotokkal is kedvesen bánni, és lehet, hogy egy idő után már el fog fogadni, mint gazdáját.
2023. ápr. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
82%
11-es, a macska alapból sem hülye állat, de a kérdezőtől és kedves családjától még egy száradt falevél is okosabb. (Ez akkor is igaz, ha kamu a kérdés.)
2023. ápr. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!