Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mikor ès mièrt barátságos egy...

Mikor ès mièrt barátságos egy tök idegen macska?

Figyelt kérdés

Este kint voltam az udvaron ès,szimplán csak úgy az ajtóhoz sètált egy velem egy aranyos Mecsek.Nyávogott rövideket,ès dorombolt.15 perc múlva már a szobámba aludt.Most is alszik.. :)

Egyèbkènt nőstèny macsek.

Nekem furcsa nagyon egyèbkènt .



2021. dec. 30. 23:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Vannak szociábilis macskák, az utcánkban egy gazdag család cicája mindennap elmegy vagy 5 másik házhoz, nyaukál nekik, simogattatja magát, aztán hazabilleg. Kimondottan bírja a barátságos embereket, és ő is olyan értelmes, kedves cicó.
2021. dec. 31. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%
Lehet, hogy a kérdezőhöz bekéredzkedett cica eltéved, ne adj isten kidobták, és nem akar megfagyni az éjjel.
2021. dec. 31. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
91%
Ők is sokfélék, mint az emberek. Nekünk is lett így egy plusz kismacskánk. Kísértetiesen hasonlított a mi egyik kismacskánkra. Kint nyávogott az utcán, még nem is értettük, hogyan ment ki. Kimentem érte, behoztam, majd amikor hátravittem a pincéhez, ahol a helyük volt, akkor láttam, hogy a miénk ott van. Nálunk is maradt, pedig elmehetett volna. Van, amelyik pedig ki nem állhatja az idegeneket.
2021. dec. 31. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Igen..mind 2 eset valós amit írtatok..

Viszont egy frissen kidobott (kóbor) macska azèrt kedves mert nem akar megfagyni? Taktikázik?

Vannak olyan macskák akiket kilómèterekről sem lehet megközelíteni annyira vadak ès inkább mellèkèpületekben romos fèszerekben húzzák meg magukat.

2021. dec. 31. 00:21
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Az a cica ellenséges, amelyik pár hetes koráig nem látott embert. Az már nem is igen tudja megszokni. De amelyik barátságos, az emberközelben volt pici cica.
2021. dec. 31. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
80%
A kidobott, kóbor cica helyet keres magának, persze, hogy taktikázik, nem akar megfagyni. Be akar menni a melegbe, enni akar kapni, almot, ágyikót, cserébe kedves cica lesz nekik.
2021. dec. 31. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Most kicsit átmegyünk macskaszakèrtőbe..

Magyarul a macskának mindegy,hogy hol ès milyen emberek között vannak,ha enni kapnak ès nem bántják őket ott maradnak az új idegeneknèl?

Mindannyiunknak volt ès van macskája.. ha most az a bizonyos macsek egy idegen helyre kerülne,csak azèrt nem lenne vad mert korábban/addig èvek alatt emberek között èlt?

2021. dec. 31. 01:13
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
A macskák és amúgy minden állat hasonlít abban az emberre, hogy mindegyiknek saját úgymond “személyisége” van. Vannak barátságosabbak is és kevésbé. De mi is fogadtunk már be pár kóbor macskát. Igen amelyik nem látott embert kisebb korába vadabb de ugyan akkor azok is vadabbak akiket bántottak vagy zavartak. A tiedet talán tényleg kirakták. De ha kedves barátságos és ápolt, nem sovány akkor lehet elkóválygott/elszökött. Ha gyanítod, hogy volt gazdája szerintem tegyél ki szórólapot vagy posztot közösségi médiába. Nagyon sokszor látok olyat, hogy keresik az elszökött macskájukat az emberek. És szörnyű lehet számukra ha a háziállatuk nem kerül meg. Ha nincs gazdája meg ott marad neked vagy ha lesz és hiányolod sok megmenteni való állat van a menhelyeken.
2021. dec. 31. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem talál haza, és életveszélyben van, megfagyhat, nem tud elég élelmet szerezni, és hiányzik neki az emberi kedvesség, akkor megpróbál új gazdát szerezni magának. Ha rosszul bánnak vele, ha bántják, onnan meg hajlamos elköltözni.
2021. dec. 31. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Kidobott macska vagy a gazdi nem foglalkozik vele
2021. dec. 31. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!