Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi volt ez? Ivartalanított 8...

Mi volt ez? Ivartalanított 8 éves kandúr, csak lakásban tartva

Figyelt kérdés

A cicám benti cica.

Pénteken,tehát 2 napja még reggel a szokásos viselkedése volt, majd délután furcsa lett: nyáladzott és furcsán húzta a hátsó részét, nem igazán ismert meg senkit. Este odajött hozzám az ágyba (mindig együtt alszunk), ott szokásosan viselkedett.

Másnap, szombaton már a szokásos cukika volt és azóta is ilyen. Semmi nyáladzás és furcsaság.


El nem tudom gondolni, vajon mi volt a furcsa viselkedésének oka?


Semmit nem hagyunk számára elérhetően, minden lezárva.

Ahogy említettem, kizárólag benti cica (ivartalanított 8 éves kandúr).


Pár nappal korábban vettem neki a Fressnapf-ban egy cicáknak való illatosított kis párnát, azzal játszott, de az eset előtt kb. 3 nappal. Gondolom macskamenta illattal volt átitatva, mert nagyon élvezte a vele való játékot (nyalogatta is).

Erre tippelek, hogy ez lehetett az oka, de ennek ellentmond, ahogy írtam, hogy péntek előtt, amikor furcsán viselkedett, előtte 3 nappal adtuk neki játszani. Utána elvettük tőle. Ezután nem viselkedett furcsán, úgy nem, ahogy pénteken.


2023. máj. 15. 13:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%
És akkor pénteken miért nem vittétek el állatorvoshoz?
2023. máj. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

1/1

mert este értem haza, anyukám volt a cicával egész nap.

2023. máj. 15. 13:20
 3/12 anonim ***** válasza:
97%

Talan valamilyen rohama volt. Akar epilepszia es igy jott ki, de lehet mas.


Ennek utana kene menni, tuti, hogy nem a macskamentas parna az oka.

2023. máj. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
96%
Orvost ajánlok a probléma megoldásához. :)
2023. máj. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
9%
együtt alszol egy macskával baszki te nem vagy normális , és ha veszett még le is nyalogatod a nyálat a szájáról , hogy lehet ember ennyire sérült mi a francnak viszed egyáltalán be a lakásba
2023. máj. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
5/5: szerintem Te vagy az ún. "sérült" - ahogy írtam, kizárólag BENTI CICA, ivartalanított, nem veszett, semmi baja!!!! A leírt furcsa viselkedését leszámítva!!! Bár azóta is jól van!!!!
2023. máj. 15. 14:10
 7/12 anonim ***** válasza:
96%

Mérgező szobanövényt nem rágott meg? Konyhában felporszívózhatott valamit a padlóról? Cipővel is bevihettetek valamit akár de ennek kicsi az esélye.

Epilepszia vagy valami betegség is lehet az oka.

Mindenképp elvinném az orvoshoz akkor is ha már nem áll fenn a tünet, nehogy késő legyen.

2023. máj. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

5 attól, hogy te egy semmire kellö falusi sötéccség molekula vagy, még másnak nem kell ostobának lennie. Én is együtt alszom a cicámmal, inkább mint bármikor egy hozzád hasonló pondróval, nehogy az agyevö vírusod átmásszon rám. 😅🤮


Kérdező: cicát vidd orvoshoz. Valószínűleg csinál egy labort, meg megvizsgálja. Inkább legyen felesleges, mint hogy valami olyan baj legyen, amit idejében tudtál volna kezelni.

2023. máj. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
5-ös vagyok , tudod kicsim 3 diplomám van , de hogy neked nincs egy sem az biztos ,ja és nem társadalom tudományból vagy filozófiából és Jeruzsálemben lakom, lehet kicsit nagyobb város mint a te falud
2023. máj. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
91%
5 jó és kit érdekel hol laksz, mit csinálsz? Ha a reggeli kakim felrakom az asztalra, nem lesz csoki puding. Esetedben sincs ez máshogy. 🤫
2023. máj. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!