Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Létezhet, hogy egy macska nem...

Létezhet, hogy egy macska nem talál haza?

Figyelt kérdés
Van egy kb 6 éves nőstény kijárós macskánk. Eddig nagyon nem merészkedett messzebb, viszont a napokban elcsavargott, két napig láttam a szomszédnál ücsörögni, nem aggódtam érte, gondoltam, ha megunta, vagy éhes lesz, hazajön. Viszont már nem látom a szomszédban sem, és így nagyjából egy hete nem járt otthon. Szerencsétlen fura egy jószág, például télen is mikor behívtam a többi macsekot a lakásba, ő csak kint ücsörgött a hidegben, és mindig úgy kellett behoznom, mert képes lett volna ott megfagyni. Lehetséges, hogy elvándorolt, de nem talál haza?
2023. máj. 20. 23:54
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Oké akkor élj le 20 évet 40m2-en úgy hogy nem léphetsz ki a lakásból. Hajrá szuper állattartók :) Én nem vagyok felelős állattartó. De felelőtlen sem. Léptem gyíkok :)
2023. máj. 23. 03:35
 22/23 anonim ***** válasza:
Bizony, élj le 20 évet olyan gazdával aki megad neked mindent amit csak tud, minthogy az autó elüssön, belsővérzésed legyen, valaki kilőjje a szemed csak úgy szórakozásból, esetleg széttépjen egy kutya, ráadásul évente haljanak meg újszülött kiscicák az utcán, mert valaki b*szott ivartalanítani :)
2023. máj. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
Az ivartalanításban egyetértek.
2023. máj. 23. 20:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!