Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nagy szenvedés macskát tartani?

Pálma Tolvaj kérdése:

Nagy szenvedés macskát tartani?

Figyelt kérdés
Ha lakásban tartok macskát sok dolgot lök le a helyéről. És mennyire tiszta? Mindenhol ott hagyja a szőrét vagy elég csak hetente porszívózni?

2023. máj. 22. 16:52
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
94%
Miért lenne szenvedés? Igen, időnként lelök dolgokat, de ez ezzel jár. Takarítani meg macska nélkül is kell.
2023. máj. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
84%
Hát pl. egy embergyerek nagyobb szenvedés, és azt is sokan tartanak.
2023. máj. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Én 2 naponta porszívózok a szőr miatt meg széthordják az almot is. A szőnyeget néha befújom vanish szőnyeg tisztítóval, rengeteg szőrt kiszed belőle, hatékonyabb, mint a sima porszívózás. Nekem 2 cicám van, egyik sem az a lökdösős típus, nem jellemző, hogy lelöknének dolgokat.
2023. máj. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
98%
Ha így állsz egy állathoz, vagyis a szenvedést látod az öröm helyett, akkor idegesíteni fog. Hozzá állás kérdése. Millió ember tart lakásban állatot, mégsem esnek le a térképröl.
2023. máj. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
14%
Igen.
2023. máj. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
79%
Ezzel a hozzáállással igen. Főleg, mert a legtöbb macskának nem egészen természetes a benti tartás, persze biztonságosabb és humánusabb, de ők ezt nem értik, csak neked az emberi előjogod ezt adni neki, nem mást. Aki nem macskaőrült, az ne tartson macskát, tartson inkább hörcsögöt, ugyanannyi értelme van, kevesebb a gond.
2023. máj. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
83%
nem
2023. máj. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
87%

Annak, aki nem nem kedveli a valamire való odafigyelést, igen, nagy szenvedés.


Ugyanilyen az ember gyerek is, meg a szőrös macska gyerek. Igen, szokott lelökni dolgokat, igen, idegesítő nagyon sokszor. Sokat veszekszek, kiabálok vele, főleg, hogy megtanulta kinyitni az ajtót és szökik, tejfölt ott hagyom, beleeszik. Állandóan éhes, vagy szomjas, vagy hajnal kettőkor behány az ágy alá. Az ágynemű és a szőnyeg is csupa szőr, állandóan porszívózok. Ennek tetejében csak akkor lehet simogatni, mikor ő azt megengedi.


Mégse adnám oda semmiért. Szeretem, imádom, mégha sokszor utálom is.

De ilyen a saját gyereke is az embernek, vagy sokszor a saját szülője. Sokszor felidegelnek, de szeretem őket.

2023. máj. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
11%
A macska nem gyerek!!! Minden másban igazad van. De remélem, nincs gyereked.
2023. máj. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
3%
#8 Felneveltem három gyereket, ilyen b*szatlan vénkisasszonyoknak ne legyen már pofája a hülye macskájukat ember gyerekhez hasonlítani.
2023. máj. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!