Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen "nedves" macska kaját...

Milyen "nedves" macska kaját ajánlotok - tálcás vagy tasakos - 85 - 100 gr között ami megfelelő minőségű, nem gagyi és 380Ft alatt van?

Figyelt kérdés

2023. jún. 1. 17:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
23%
Royal canin
2023. jún. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
91%
A Royal canin aranyárú hulladék.
2023. jún. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
40%
Shah. Az Aldiban szuper áron van. Az én cicám imádja, pedig ő nagyon válogatós.
2023. jún. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
87%

Ennek a kritériumnak nem lehet megfelelni.

Ilyen árban vagy a mennyiséget kell lentebb adnod vagy a minőséget nagyon.


Az egyik legjobb amivel etetheted a cicádat.

Nagyobb a kiszerelés de ha leosztod akkor a gramm/ár arány már nem áll olyan messze a tiédtől.


[link]

2023. jún. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
51%

Schesir a másik ami kivánló minőségű esetleg almo nature.

Utóbbi picit olcsóbb.


Te ezzel a paraméterekkel belőtted kb a bolti whiskast.


Nem túrkálok senki pénztárcajában, ha van rá akkor vegyél neki jobbat.


Esetleg egy másik ötlet, hogy a száraztápból kapjon magasabb fehérje tartalmú tápot ami mindenképpen gabonamentes és akkor a nedvesből kapjon ritkábban.

A víz nagyon fontos. A macskák eleve nem isznak sokat ezért lényeg h mindíg legyen neki elérhető helyen friss víz.

2023. jún. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
82%

Brit care


[link]



24es multipack.


437re jön ki darabja.


Esetleg ha a kiszerelés lehet nagyobb akkor a real nature 400g-os konzervje jön ki ilyen áron nyílván a grammot szorozd a mennyiséggel.



A brit érné meg legjobban neked. Csak kicsit drágább de jó minőségű.

2023. jún. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek + (!) Ma kikészültem, olyan összeget fizettem a macskák kajájáért.

Úgy látom megéri fémdobozos konzervet venni, (#6) nagyobb kiszeretést. Kiosztom a két kis macseknak az adagját és visszateszem a hűtőbe a maradékot. Úgy látom ez lenne a legjobb, plusz figyelem az akciókat. Tényleg határeset a belőtt ár. Nagyon vacak dolgokat azért nem akarok adni a kis nyüveseknek, majd sakkozok a mennyiségekkel, akciókkal plusz kapnak Wilderness és más száraz kaját is.

2023. jún. 1. 20:20
 8/15 anonim ***** válasza:
70%

Ez nagyjából megvan a macskák kajáltatására szánt összegből (link lent).

Ha kiegészíted prémium száraz eledellel (pl.: Select Gold Pure Rind; Real Nature Wilderness) olcsóbban kijössz, mit ha csak tasakosat, vagy tálcásat kapnának.


[link]

2023. jún. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 NTBS ***** válasza:
54%
Esetleg főzz nekik otthon.
2023. jún. 2. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
54%
Én Shelma-val etetem a cicusaim nagyon szeretik. Elvileg jó minőségű de már akartam is kérdezni az oldalon, hogy tényleg az? Most, hogy végre van elég pénzem szeretném őket jobb kajával etetni mert anyám megveszi a legolcsóbb kaját hogy jó lesz az.
2023. jún. 2. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!