Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért hányt a cica? Miért...

Miért hányt a cica? Miért vakarózik? Elkaphatjae tőlem a nőgyógyászati bajomat?

Figyelt kérdés
Nem rég került vissza a rég nem látott cicánk hozzám az exemtől. Azóta sajnos lett egy nőgyógyászati bajom minek nem találják évek óta az okát mitől van. Mikor idekerült a cica vakarta a fülét. Mondta az exem adjak neki fülcseppet.később elkezdte vakarni a nyakát. Ma reggelre meg hányt is. Széklete rendben eszik már rendesen meg iszik is. Esetleg elkaphatja e tőlem a nőgyógyászati bajomat és azért kezdett el fakarózni vagy hányni? Lehet furcsa a kérdésem de aggodom érte. Mikor velem lakott 2018ban semmi ilyen baja nem volt.

2023. jún. 11. 02:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Mi a fenét csináltál azzal a macskával, amitől szerinted elkaphatta a nőgyógyászati bajodat?

Egyébként a füle talán atkás lehet, ha sokat vakarja. De vakarózhat az idegességtől is. A hányást szintén a környezetváltozás miatti idegesség is okozhatta.

De a legegyszerűbb, ha elviszed orvoshoz, ha nemrég került vissza hozzád, szerintem nem árt amúgy sem, ha ránéz.

2023. jún. 11. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
A macskával semmit nem csinálok. Rendesen gondozom csak lehet túl aggodom a bajomat és már attól megilyedek ha megsimogattom esetleg baja lehet tőlem. Kicsit beparáztam attól hogy vakarózik egyre jobban most meg hányt és féltem nem akarom baja legyen.
2023. jún. 11. 03:32
 3/12 A kérdező kommentje:
Nagyon szeretem az állatokat amúgy is. Mindig volt kutyánk vagy macskánk. Nem sokszor láttam hogy a macska hányt. Cicát nem bántom. Csak az évek óta tartó bajom idegesit amire eddig nem találtak megoldás és ettől beparáztam hogy nem lehet e tőlem baja amit nem szeretnék. Válaszod köszönöm.
2023. jún. 11. 03:36
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Macskáknál a hányás természetes akkor is ha egészséges, mivel mosakodás során lenyeli a szőrét. Sőt mohó állatoknál előfordul, hogy bezabál majd kihányja, ilyen esetben érdemes apránként adni neki az ételt. Persze ez egyén függő. Fül vakarás miatt vidd el azért orvoshoz, főleg ha fülcseppet kap valószínűleg nem a semmiért adták neki.
2023. jún. 11. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
72%

Tudtommal a cicák nem kaphatnak el tőlünk emberektől némi betegsèget!

Ha csak 1x hányt a cica akkor az teljesen normális .. azèrt ragcsaljak a bizonyos füveket mert hánytatják magukat ergo így öklendezik vissza a szőrcsomót amit mosakodasnál lenyelnek :)

Nyugodj meg semmi baja de ha vèletlen nyugtalan vagy vannak nagyon jó állat kórhazak ajánlani tudom csak. Mi rendszeresen járunk a cicaval.

2023. jún. 11. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
89%
Istenem, ennyire butának lenni...
2023. jún. 11. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Bacskával szoktad kinyalatni magad vagy mi? Hogyan kapná el tőled?
2023. jún. 11. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Mond csak, hülye vagy-e?
2023. jún. 11. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
85%
"Nagyon szeretem az állatokat" úgy látszik, annyira nem, hogy megemelt azt a szerencsétlen telefont, bepötyögd hogy "állatorvosok a közelben" és felhívd az elsőt, aztán elmondd neki a baját. Soha nem fogom megérteni, hogy ez miért nem magától értetődő sok embernek.
2023. jún. 11. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk ahhoz, hogy valaki ennyire buta legyen, már erőlködni kell. Mi a fenét olvastam az imént???


Vidd el orvoshoz, lehet bolhás, atkás, allergiás, stresszes, meg még rengeteg minden, amit majd az erre képzett szakember megállapít. Mi látatlanban nem tudjuk, de az orvosnak inkább ne említsd, hogy attól félsz, a macska elkapta tőled a nőgyógyászati bajodat, mert a röhögéstől még félrekezeli.

2023. jún. 11. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!