Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy lehet macskabiztossá...

Hogy lehet macskabiztossá tenni az udvart? Hogy ne tudjon kijönni

Figyelt kérdés
Hogy ne tudjon kijönni
2023. júl. 1. 13:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
51%
Sehogy se nagyon, tiszta Houdini mindegyik.
2023. júl. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
92%
Az egész udvart sok esetben lehetetlen. Viszont egy kis kifutót nem lehetetlen saját kezűleg eszkábálni. Így tud kint napozni, füvezni, mégis biztonságban van.
2023. júl. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
84%
ha ketrecet csinálsz az udvarból
2023. júl. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
44%
Nem tudom miért pontozzátok le az első válaszolót. Nem láttatok még macskát? Ha üvegkupolát raksz az egész ház/udvar köré akkor is megtalálja a kiutat...
2023. júl. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
26%
Hát az nehéz lesz. A macska felugrik elég magasra kiszökhet itt ott ösvényen keresztül.Am kis pici macskáról van szó? Ha felnött akkor neki mennie kell ez egy ösztön, csavarog.Nem tudsz ellene mit tenni
2023. júl. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
85%

Macskabiztos kerítést kell csináltatni, amin nem tud átmászni:

[link]

2023. júl. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
90%

Attol fugg, hogy milyen es mekkora az udvar. Ha kicsike es nincsenek fak a kerites mellett, akkor meg lehet csinalni.

De ha vannak illetve ha nagyon nagy a kert es nincs normalis magas kerites se, akkor nem.


De kifutot mindig lehet epiteni. Nem ketrec meretut, hanem nagy helyet.

2023. júl. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
21%
françért kell lepontozni.Egy macska arra született hogy menjen, csavarogjon, úgyse tudod visszatartani.Kb börtönben tartanád.Miért nem hagyod hogy menjen a kerítés túloldalára?
2023. júl. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
68%
Macskabiztos kerítést kell csinálni. Nálunk bevált teljes mértékben. 4 év alatt 3 incidens volt: Egyszer a háztetőn keresztül kijutott a cicánk, a mi hibánk volt. Egyszer a kerítés alatt bújt ki, a mi hibánk volt. Illetve egyszer bejött a szomszéd macsek valahol.
2023. júl. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Én már láttam macskát átmászni a görgős kerítésen, de a döntött tetejű kerítésen is.

Láttam olyat, hogy "V" alakú volt a kerítés teteje, és a "V" betűben kényelmesen aludt a macska :)

2023. júl. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!