Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Más is ennyire imádja a cicákat?

Más is ennyire imádja a cicákat?

Figyelt kérdés

Egyszerűen kis gyönyörű arcuk van, annyira pihe-puha babák hogy hihetetlen :D

Sokan nem szeretik őket, mert a sok idióta azt mondja hogy érdekállat és nem hűséges úgy mint egy kutya, de ez nem igaz...

Nekem is volt cicám régebben, sajnos megmérgezték, fagyállót ivott az orvos szerint...

Azóta nem volt semmilyen kisállatom mert albérletbe költöztünk a párommal és itt nem lehet tartani..

De eskü ez már beteges nálam, ha az utcán meglátok egy random macsekot, egyből megyek oda és hívom, próbálom csalogatni, simogatni, a szívem ellágyul mindig, annyira kis tüneményesek 😄😸


20/L


2023. júl. 2. 03:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
96%

Jó kis téma hajnali fél 4-kor :D

Én ugyan így vagyok a cicákkal. Mióta az eszemet tudom, nagy rajongójuk vagyok, nem tudom, miért. Első emlékképeim közt is ott van, ahogy valami bűvös, de mégis világraszólóan aranyos lényként tekintek az akkori kiscicáimra. Én a személyiségüket is szeretem. Szerintem iszonyú viccesek. És azt, hogy "nem olyan hűségesek, mint a kutyák" lehet úgy is nézni, hogy nem olyan "megvezethetőek", nem olyan "naivak". De ezt csak azok érthetik igazán, akik lélekben is egy húron pendülnek velük. Ha olyan a kisugárzásod, hogy tudják, nem kell tartaniuk tőled, akkor akár idegenként is odamennek hozzád dörgölőzni, akár az utcán is. Én ilyenkor mindig leállok ciccelni kicsit.

32/F

2023. júl. 2. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Igeen, fent vagyok még, nem vagyok álmos, néhány órája itt lógok gyk-n, aztán valahogy esezmbe jutott ez a macskás téma :)

Szerintem amúgy tökéletesek, külsőre és belsőre is, na meg a hangjuk.. hát az valami imádnivaló, olyan kis kedvesek💜


Barátom inkább kutyás, szereti a cicákat is de egyszerűen a 4 év alatt még nem tudtam elérni nála hogy úgy szeresse őket mint én🤣

2023. júl. 2. 04:19
 3/15 anonim válasza:
75%

Nekem van egy cicusom aki nagyon szeret kint lenni és mindig este 8-kor megyünk le sétálni vele egy órácskát 😄

Mindig békát keres és nyávog rá, ütögeti a mancsával, fut utána 😂

Este jön az ágyba aludni velem és doromból 🥰

Ha nem figyelek rá és mást csinálok addig nyávog még meg nem szeretem, szóval egy kis imádnivaló cicus nem hiába csoki a neve 😛

2023. júl. 2. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Sziámi cicánk van. Imádjuk! És a többi macskát is akikkel találkozunk bárhól. Mindíg le kell fényképezni öket! 😁
2023. júl. 2. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
88%
Én a titákat régóta imádom de pár éve nagyon rákattantam a tutyulikra is 😼
2023. júl. 2. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
88%
Aha.... nálunk fordítva viszont nem igaz :D a makka nem bírja a képemet! :D Meg a labradorét se! :D
2023. júl. 2. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
10%

Csak a sajátjaimat szeretem.

A kintieket macskának se tekintem, inkább patkányok, férgek.

2023. júl. 2. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
86%
7 Akkor gondolom nem sértődsz meg rajta ha téged meg én tekintelek ugyan ezeknek!
2023. júl. 2. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 3 cicám van.


Egyikük szó szerint az életemet mentette meg.


Imádom a cicákat, mert egyálltalán nem igaz az, hogy az emberhez nem ragaszkodnak.


Mikor este lefekszek aludni, és mellém vackolnak, dorombolnak az egész napi ideget elfelejtem.


Sosem tudnék megválni tőlük. Persze, tudom nem élneknörökké, de nekem mindenképpen mindig lessz cicám.

2023. júl. 2. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
75%
Nem egyszer láttam rá példát falun vagy kerti macskáknál hogy a macska más házhoz szegődött, pedig rendesen etették. A benti macskák ezt nem nagyon csinálják meg, de szerintem a macska egy érdekállat. Ettől függetlenül én is szeretem és nagyon aranyosnak tartom őket.
2023. júl. 2. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!