Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Elutazunk és a macska beteg. ...

Elutazunk és a macska beteg. Mit csináljunk?

Figyelt kérdés

Elutazunk a cica nélkül és beteg. Hasmenése van. Így nem akarjuk rábízni az ismerőseinkre. Mit csináljunk?

Hol veszik ilyen állapotban be?



#macska #beteg #Elutazunk
2023. júl. 9. 06:54
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
91%

Mondjuk ez is remek tanács,nem tudom, te mennyire örülnél, ha napokra rád bíznának egy hasmenéses macskát. Biztos oda lennél a boldogságtól...:D

Ha el is viszik orvoshoz utazás előtt, nem feltétlenül múlik el egy nap alatt. Hasmenés és hasmenés között is van azért különbség.

2023. júl. 9. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
41%
Nem értem miért kell rögtön ilyen agresszívan reagálni. A kérdező nem a egyedül akarja hagyni a cicáját, hanem azt akarta megtudni hova vihetnék el, ahol kezelik és jó helyen lesz amíg hazaérnek. Én is imádom a cicáimat, de ha van más lehetőség ahol biztonságban tudhatom őket, nem dobok ki a kukába egy drága utazást. (Főleg ha valaki egész évben egyszer megy)
2023. júl. 9. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
45%
Illetve amit lefelejtettem, hogy egy állatkórházban biztosan bent tudják tartani. Ha pedig pár nap alatt kikúrálják, onnan már haza tudja vinni ismerős/családtag.
2023. júl. 9. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
93%
Vidd orvoshoz és kérdezd meg, hogy szerinte jó ötlet-e. Nem minden hasmenés ugyanolyan.
2023. júl. 9. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 A kérdező kommentje:

A hasmenése valószínűleg azért van mert:


- tápot váltottunk

Vagy

- amikor tüsszentett akkor sárga váladék jött ki az orrán.

Kapott rá gyógyszert és lehet, hogy a hasmenés annak a mellékhatása.


Nem betegség az biztos.(a kedélye jó szerencsére) Csak hát hasmenés. Napi 3-4-szer kell takarítani az almot és a macskát.

Tudom, hogy családtag de mivel sajnos nem Magyarországon lesz, és nem is Európában ezért ezt elég nehéz lenne megoldani.

Köszönöm azoknak a kommentelőknek akik jó indulatúak voltak és nem arról papoltak, hogy a macska is családtag. Tudom, én is annak tekintem.

2023. júl. 9. 18:41
 16/35 anonim ***** válasza:
100%
Gyógyszert kap a macska, hogy ne lenne már beteg? És mi a megfázásos jellegű betegsége, amire kapja a gyógyszert? Meddig kell gyógyszert szednie?
2023. júl. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
90%
Az állatorvost kérdezzétek meg erről. Ha van olyan ismerős, aki beadja neki a gyógyszert, akkor szerintem nyugodtan rábízhatjátok. Megfelelő gyógyszerezéssel a hasmenésnek el kell múlnia pár nap alatt.
2023. júl. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
84%
Ha már kiemelted a kérdést, írd le, mi lett!
2023. júl. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
33%

Még csak 3 napos a kérdés, biztos még mindig őrlődik az e hétvégi utazás miatt.

Kiváncsi vagyok mit választ, olyan ember lesz, aki magára hagy-e egy beteg családtagot, csak azért, hogy süttesse a popóját a balatonon.

2023. júl. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 A kérdező kommentje:

Kedves 19-es!

Még mindig nem a Balatonra megyünk nyaralni.

Ha Magyarországra mennénk akkor már nem lenne kérdés hogy megyünk-e vagy nem. (Nem mennénk)

Repülővel utazunk Törökországba.

Szombaton indul a gép.

Szeretném kiemelni a 12. felhasználó válaszát. Amikor kiírtam a kérdést olyan válaszokra számítottam mint az övé.

És NEM hagyjuk magára egy családtag fog vigyázni rá.

Mégegyszer mondom: a macskám NEM BETEG!!!!

16-os!

Ne te mond meg, hogy beteg-e a cica vagy nem. Nem gyógyszert kap hanem GYOMORNYUGTATÓT!

Köszönöm az összes jóindulatú választ.

2023. júl. 13. 13:44
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!